Назвали ім'я терориста, який захопив заручників у центрі Луцька. ОНОВЛЕНО

21 Липня 2020

Про особу злочинця, який захопив у центрі Луцька автобус із заручниками, розповів заступник міністра внутрішніх справ України.

Особа, яка захопила заручників, зателефонувала о 9:25 в поліцію і назвалася ім'ям Максим Плохой, написав Антон Геращенко у фейсбуці.

За його словами, в інтернеті за авторством Максима Плохого є книга «Філософія злочинця». У ній описано перебування автора в місцях позбавлення волі та його погляди на життя.

Крім того, 20 липня ймовірний злочинець оприлюднив відеозвернення з автоматом АКС-74У в руках і гранатами поруч, хоча офіційного підтвердження того, що на цих кадрах саме терорист з Луцька, наразі немає.

Як зазначив керівник волинської поліції Юрій Крошко, вимоги терориста доволі загальні і стосуються загальнонаціональних проблем.

Чоловік, який захопив заручників у Луцьку перебував у місцях позбавлення волі. Максим Плохой – це його псевдонім.

ІА «Волинські Новини» з власних джерел дізналося, що Максим Плохой – це псевдонім. Насправді, чоловіка звати Максим Кривош.

Чоловік відсидів кілька термінів у місцях позбавлення волі. Саме там він і написав свою книгу «Філософія злочинця».

Він часто бував у Луцьку, має тут багато знайомих та навіть після виходу з в’язниці перебував у полі зору поліції. Зі слів людей, які його опізнали, чоловік справляв враження адекватної людини, щоправда дивакуватої. Він часто міняв номери телефонів і мало говорив про себе конкретної інформації.

Також з офіційних джерел стало відомо, що Максим Кривош примусово лікувався у психіатричній лікарні.

Повідомляють, що він родом із Луцька, виріс на вулиці Дружби народів. Прописаний він офіційно в Дубно, оскільки він там наче одружився.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter