Найновіші моделі: як вибрати сучасний пилосос. ФОТО

29 Березня 2021

Компанія Electrolux – один із найбільших виробників побутової техніки у світі. Продукцією бренду користується Європа, а в Україні компанія здобула статус технологічного лідера, який пропонує покупцеві інновації за дуже вигідною ціною.

У цьому матеріалі ми розглянемо лінійку пилососів, що представлені зараз на вітчизняному ринку. А ще розберемося з моделями й технологіями, які Electrolux пропонує українському користувачеві.

Прибирання на автоматі

Дуже цікавий варіант – робот пилосос Electrolux Pure i9.2. Те, що це оригінальна розробка бренду, стає зрозуміло вже з першого погляду на пристрій. Він має незвичний формат рівнобедреного трикутника, який забезпечує прибирання навіть у найнезручніших і найнедоступніших кутах.

Фірмова система камер дає пилососові необхідне 3D-бачення: програмний комплекс знайде найдрібнішу пилинку-порошинку, щоб апарат її прибрав. Відтепер немає потреби переставляти чи прибирати габаритні речі або меблі: лазерна навігація сканує всі перешкоди й вибудовує повну карту приміщення – так пристрій обминає всі перепони.

Серед унікальних фішок девайса:

- корпус Trinity Shape™, завдяки якому пилосос під’їжджає впритул до плінтуса й навіть забирається в кути, де зазвичай і залишається сміття. Таке завдання для багатьох сучасних роботів нездійсненне;

- фільтрація повітря на рівні 99,9 % (виміряно за стандартом EN 60312-1:2017), а це гарантія чистого мікроклімату у приміщенні після прибирання;

- повна самостійність й автономність. Можна встановити розклад, і робот самостійно, без будь-якого контролю чи корегування з вашого боку, прибиратиме оселю, адже він оснащений просунутою системою 3D-vision.

Ергономіка й ефективність

Шведський виробник заслужено має звання найбільшого новатора в галузі. На українському ринку він один з небагатьох, хто пропонує широченний асортимент акумуляторних пилососів вертикального формату. Це дуже зручні, легкі й функціональні пристрої, що можуть повністю замінити класичні моделі від 220 В.

Виділимо кілька особливостей такої техніки:

- висока маневреність 180° із запатентованою технологією Easysteer™;

- потужні й функціональні насадки як для прибирання підлоги, так і для чищення меблів;

- потужний літієвий акумулятор без ефекту пам'яті.

Ключовим параметром під час вибору вертикальних пилососів є ємність акумулятора: чим вона вища, тим довше пристрій працюватиме без підзаряджання.
Моделі з базовими можливостями працюють від 20 хвилин, а просунуті серії – до 80 хвилин.

Є універсальні варіанти 2 в 1, навіть 3 в 1, які легко перетворюються на ручний пилосос для прибирання меблів або салону автомобіля.

Максимальна швидкість і чистота

Третій цікавий варіант від Electrolux у 2021 році – циклонні моделі, в яких замість мішка для збору пилу передбачений контейнер.

Сім серій таких пилососів відрізняються конструкцією, системою фільтрації та типом двигуна, та об'єднує їх усіх максимальна ефективність прибирання без втрати потужності всмоктування. Апарат, незалежно від того – повний контейнер чи порожній, однаково сильно втягуватиме пил.

Вибирайте відповідний для вас варіант і користуйтеся технікою лідера ринку пилососів.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter