Наймасовіший танець людей з синдромом Дауна: у Луцьку встановили рекорд. ФОТО

24 Січня 2024

Вчора, 23 січня, у Луцьку встановили новий рекорд України в номінації «Наймасовіший спортивний танець людей із синдромом Дауна», до якого доєдналися 154 людини.

Про це розповіла Суспільному ініціаторка заходу, директорка Спеціальної Олімпіади України на Волині Катерина Свіщева.

У заході взяли участь люди з дев'яти областей України.

Як розповіла керівниця Національного реєстру рекордів України, рекорд у такій номінації встановили уперше.

«Такої номінації, де учасниками рекорду стали би люди із синдромом Дауна, в нас ще не було взагалі. В нас були схожі рекорди», — зазначила Лана Ветрова.

П’ятнадцятирічна Вікторія із Полтавщини у Луцьку вперше, приїхала сюди із мамою. Дівчина розповіла, що понад 9 років займається у цирковій студії, виступати й танцювати їй подобається.

Донька лучанки Ірини Колодій Аріна навчається у четвертому класі Луцького реабілітаційного центру, де займається у танцювальних гуртках. Жінка каже, що до встановлення рекорду готувалися разом.

«Ми хочемо якось показати, що наших діток є багато, що це не є таке щось дивне, чи надзвичайне, і нехай весь світ знає, що вони, як і всі діти, все вміють, все знають», — говорить Ірина Колодій.

Спортивний захід «Об'єднані Сонячними Мріями» складався із двох частин. Спершу учасники встановили рекорд, згодом — організували спортивні естафети і змагання.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter