Найбільший у Луцьку завод «розцвів» вишиванками. ФОТО

17 Травня 2019

День вишиванки на найбільшому підприємстві Луцька «Кромберг енд Шуберт» – це просто красиво. І дуже сильно. Бо коли на роботу у вишиванках приходить не десяток людей, а кілька тисяч – дух єднання відчуваються особливо.

Про те, як на заводі закріпилася така традиція і як її підтримують, розповіла керівниця відділу з управління персоналом КроШу Марина Кущенко:

«Почалося все з того, що наші працівники просто у цей день почали приходити на роботу у вишиванках. Взагалі, такий день в Україні з’явився відносно недавно, тому й у нас це відбувалося поступово – спочатку одягалися у національний одяг порівняно небагато людей, наступного року більше... А в останні роки у День вишиванки завод просто «розквітає» – дуже багато людей приходить у вишитих сорочках та сукнях.

Наше підприємство – частина міжнародної корпорації, ми часто спілкуємося з іноземними колегами і завжди дбаємо про те, щоб формувати гарну думку не лише про свою роботу, але й в цілому про Україну, і нам особливо приємно підкреслювати наші унікальні риси, нашу ідентичність, впізнаваність у світі. Напевно, саме тому традиція приходити на роботу у вишиванках так заімпонувала нашим людям.

Щодо того, чи була це «ініціатива зверху» –звісно, ні. Такі традиції живі і справжні лише тоді, коли формуються природньо, від душі. Тому адміністрація заводу просто підтримала це – ми тепер щороку проводимо фотосесії, публікуємо фото наших людей у вишиванках в соцмережі, підтримуємо особливий настрій, який працівники створюють в цей день».

11

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter