На зарядні станції для військових: луцький кликун зібрав понад 100 тисяч гривень. ФОТО

03 Листопада 2022

Луцький кликун, обов'язки якого виконує музикант Андрій Єдинак, за місяць зібрав 102 тисячі гривень на універсальні зарядні станції для українських військових Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Про це пише Суспільне.

Суспільному музикант розповів: всього потрібно зібрати 160 тисяч гривень. Андрій Єдинак продовжує збір: грає на замовлення – відео публікує в соцмережах.

«Просять по-різному: наші українські "Стефанія", ТНК, "Ні обіцянок, ні пробачень", а ще такі, яких я не чув, то заходжу в ютуб, слухаю і вивчаю їх потрошки, далі записую», – каже музикант. Додає: не важливо, скільки грошей переказують люди на збір зарядних станцій – кожен донат цінний.


Музикує разом з Андрієм волонтерка Анна.

До повномасштабної війни Анна жила в Миколаєві, була піаністкою в театрі. Її чоловік - військовий. «Вони до нас звернулися щодо цих станцій (зарядних – ред.), бо їм треба заряджати від телефонів до рації. Частково їм допомагають генератори, якщо є», – каже волонтерка.

Закупляти зарядні станції будуть наступного тижня у Польщі. Там, каже Анна, – дешевше. Нині зібрали на три станції. загалом військовим потрібно придбати п'ять таких зарядних пристроїв.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter