На Волині з'явилася скульптура, на якій можна перевірити свою силу. ФОТО

02 Серпня 2021

У Володимирі-Волинському встановили новий туристичний об'єкт – металевий меч у кам'яній споруді. Пам'ятку відкрили до святкування 1033-річчя Дня міста.

Об'єкт розмістили перед входом в парк Слов’янський, оскільки в парку знаходиться чимало скульптур на історичну тематику, – розповів «Суспільному» телефоном Дмитро Омелянюк.

Меч виготовлений у стилі часів меча Святослава Ігоровича за оригінальним макетом, а також має декілька дизайнерських елементів.

Автором ідеї меча у камені стала адміністрації інтернет-спільноти "Твій Володимир". Зі слів Дмитра Омелянюка, роботу реалізували за власні кошти.

«Ми вирішили власними силами зробити одну з культурних родзинок міста: річ не яку можна не лише подивитися, а до якої можна доторкнутися», – зазначив Дмитро Омелянюк.

До створення роботи долучилися брати Роман та Павло Горошкевичі, коваль Валерій Атлас, художник і скульптор Сергій Микита, який викарбував у скульптурі два медальйони та руни.

Автори ідеї додали: кожен охочий зможе перевірити свою силу духу та доблесть, спробувавши дістати меч княжого дружинника Добромира. Жителів і гостей міста просять поважати роботу майстрів та не псувати скульптуру.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter