На Волині створять індустріальний парк

28 Липня 2022

Ковельська міськрада та американська компанія A.M. GELLER INTERNATIONAL, INC. підписали меморандум про співпрацю для облаштування індустріального парку на теренах громади.

Згідно з планами на його базі діятимуть сучасні логістичні хаби, зокрема зберігання та транспортування зерна, контейнерні майданчики та складські комплекси, йдеться на сайті «Про Ковель».

Проєкт передбачає модернізацію та реновацію залізничних колій в напрямку Ковель – Хелм згідно з західними стандартами (вузька колія).

Також йдеться про реконструкцію діючих та розробку нових автомобільних транспортних магістралей для прискорення постачання вантажів в Україну та з України в західну Європу.

З ініціативою щодо створення індустріального парку до міської влади звернувся ковельчанин, а нині мешканець Сполучених Штатів Америки, президент компанії A.M. GELLER INTERNATIONAL, INC. Олександр Геллер.

Саме він та міський голова Ігор Чайка поставили підписи під документом.

Мер зазначив, що це знакова подія для економіки міста та подальшого розвитку територіальної громади. Реалізація проєкту дасть змогу створити нові робочі місця. Крім того, це додаткове надходження до бюджету.

«Дякую найперше Олександру та усім інвесторам, які за Вами стоять, що Ви зважились на такий крок і виявили готовність до співробітництва. Відчувається, що Ви патріот Ковеля, який прагне зробити свій внесок у розвиток рідного міста».

Земельну ділянку для індустріального парку планують виставити на торги. Організувати роботу промислового кластера і береться керівник A.M. GELLER INTERNATIONAL, INC.

«Це непроста задача, яка потребує часу та зусиль. І перші результати можуть бути через п’ять-шість місяців. Важливо, що я заручився підтримкою місцевої влади. Це необхідно для подальшого пошуку потенційних інвесторів до великого інфраструктурного проєкту», – наголосив Олександр Геллер.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter