На Волині реконструюють меморіал жертвам Голокосту

08 Жовтня 2020

Волонтери проєкту «Пам'ять» єврейської громади прогресивного іудаїзму Луцька зробили виїзд на місця пам'яті у Волинській області. Цього разу волонтери перевірили стан меморіалів у Горохівському районі.

Про це Об'єднаній єврейській громаді України повідомив керівник єврейської громади Луцька Сергій Швардовський, інформує сайт «Jewish News».

Після огляду меморіалу в Горохові, який був встановлений в пам'ять про 3 тисячі вбитих євреїв, представники громади домовилися про зустріч з міською владою, щоб врятувати пам'ятку, вигляд якої був зіпсований через просідання ґрунту.

Нагадаємо, що в серпні в мережі була поширена інформація, що пам'ятник жертвам Голокосту в Горохові зруйнували вандали. ОЄГУ перевірила цю інформацію і з'ясувала, що ніхто меморіал руйнував, а його стан обумовлено підмиванням ґрунту.

На зустрічі сторони обговорили питання, що стосуються благоустрою місця пам'яті, а також збереження історичної пам'яті про місто і його жителів до Другої світової війни.

Об'єднана єврейська громада України приєднується до ініціативи з реконструкції меморіалу в Горохові. Таким чином, пам'ятник буде відновлений зусиллями Релігійної громади прогресивного іудаїзму Луцька, ОЄГУ і міської ради Горохова.

ОЄОУ виділить на реконструкцію меморіалу в Горохові частину коштів, зібраних за допомогою пожертвувань на діяльність організації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МИТРОПОЛИТ МИХАЇЛ ХОЧЕ ВСТАНОВИТИ У ЦЕНТРІ ЛУЦЬКА НОВИЙ ПАМ'ЯТНИК

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter