На Волині послаблюють карантин, але не всюди

29 Травня 2020

Влада прийняла рішення послабити умови карантину на Волині. Втім, в окремих місцевостях послаблення поки не буде.

Про це йшлося на брифінгу у Волинській облдержадміністрації щодо ситуації з поширенням коронавірусної інфекції у п’ятницю, 29 травня, інформує сайт «Волинь Правда».

Як повідомила заступниця очільника ОДА Тетяна Щербак, на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення карантинні обмеження на Волині – крім міста Ковель, Ковельського району та селища Олики Ківерцівського району, де показники захворювання не відповідають нормам.

«Згідно з постановою Кабміну, з 29 травня проведення спортивних заходів можливе без глядачів, в яких беруть участь не більше 50 осіб, проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 квадратних метрів, діяльність готелів, крім функціонування ресторанів у готелях, регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученнях, за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, відвідування закладів дошкільної освіти», – розповіла вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ВОДІЇ ТРОЛЕЙБУСІВ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ПРАЦЮВАТИ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ КАРАНТИНУ

Окрім того, з 1 червня дозволено роботу закладів фізичної культури і спорту, спортзалів, фітнес-залів, де кількість учасників не перевищує 10 осіб, крім проведення групових занять, відвідування занять у групах у закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації, перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішнього сполучення.

Показник інцидентності по області на сьогодні – 11,3, що відповідає дозволеним нормам. Вищі від середнього показники у Луцькому районі – 29,8 і в Ковелі – 29,3, Ківерцівський район – 22,03.

«В інших районах показники в нормі, тому по області послаблюють карантинні обмеження, крім Ковеля, Ковельського району та селища Олики Ківерцівського району», – додала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАПУСК ТРАНСПОРТУ ТА ВІДКРИТТЯ САДОЧКІВ: ДУМКИ ЛУЦЬКОЇ ЛІКАРКИ ЩОДО ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter