На Волині молодята спрямували подаровані кошти з весілля на благодійність. ФОТО

18 Вересня 2023

У Нововолинську за вересень дві закохані пари вирішили спрямувати подарункові кошти з весілля на благодійність. Одні з молодят спрямували кошти на забезпечення тварин кормом, а друга пара – зібрала 10 тис. гривень на ЗСУ.

Наречені Ілона та Влад попросили гостей подарувати їм корм для тварин та завезли його до чотирилапих. А молодята Катерина та Богдан виступили з проханням, щоб друзі під час вітання задонатили на ЗСУ та передали кошти місцевим волонтерам, пише БУГ.

Як розповідає Наталія Камишнікова, пара зіграла весілля 2-го вересня, а наступного для на хутір прибув бус, завантажений пакетами корму для собак та котів.

«Плюс дев’ять мішків крупи, які Влад Порплиця з дружиною Ілоною подарували від себе. Зворушили мене надзвичайно», – йдеться у дописі.


Волонтер Євгеній Недищук розповів, що 9-го вересня брала шлюб молода пара Богдан і Катерина Гольчук. Молодята вручили волонтеру 10 тис. гривень на підтримку для наших військових.

«Молодята виступили з ініціативою, щоб гості замість квітів під час вітання робили донати на ЗСУ. Захоплююся їхнім рішенням і вважаю це достойним прикладом для наслідування», – додав Євгеній Недищук.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter