На Волині кішка стала «мамою» для козенят. ФОТО

08 Травня 2020

На Волині кішка «взяла під опіку» двох новонароджених козенят.

Про це написали на сторінці Волинської обласної бібліотеки для дітей у фейсбуці.

«А у нас напередодні Дня матері – сенсація. Кішка нашої колеги стала мамою для… козенят! Хочете знати, як це трапилося? Тоді читайте.

У нашої колеги Катерини Теплюк дуже добре серце. Вона завжди дає прихисток безпритульним тваринам. Так у неї з’явилася кішка, яку назвали Шеба.

Пухнаста красуня має звичку скрізь супроводжувати свою хазяйку. Отож і того ранку, близько 4 години, Шеба разом з Катериною кинулася у хлів, де дуже важко народжувались козенята. Вони були страшенно кволими, і всі вже вирішили, що козенята не виживуть. Братик з сестричкою лежали в куточку і жалібно видавали якісь тоненькі звуки. Люди стояли зажурені та тихі, бо ж шкода було малих.

Раптом Шеба зірвалася з місця та кинулася до новонароджених і почала вилизувати козенят. Два дні вона не виходила з хліва. Їй туди і їсти носили. Мамі-козі дозволялось лише годувати дітей. А далі за справу бралась прийомна мама-кішка.

Тепер, як ви можете побачити на світлинах, Мілка та Кузя жваві та, як всі діти, трішки неслухняні. Вони весело бігають по травичці, а поряд з ними завжди сіра красуня Шеба, яка пильно охороняє цю непосидючу двійню. Що там казати..МАМА))», – йдеться у дописі.4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter