На Волинь привезли чудодійні ікони. ФОТО

26 Вересня 2021

25 вересня у володимирський чоловічий монастир на честь собору дванадцяти апостолів прибули чудотворні ікони: Пресвятої Богородиці «Всецариця», «Троєручниця», «Достойно Є», Плащаниця з Поясом Богородиці, які були написані, освячені на Святій Горі Афон і подаровані народу України афонськими ченцями.

Зустріч чудотворних ікон архієреєм, духовенством та вірянами, відбулась на церковній площі кафедрального собору Різдва Христового біля монастиря собору 12 апостолів, повідомляє Володимир-Волинська єпархія ПЦУ у фейсбуці.

Після зустрічі у храмі владика Матфей у співслужінні ігумена Трофима, духовенства міського благочиння очолив акафіст перед св. Іконами. Після молитви архієрей звернувся до вірян із проповіддю.

Як пише пресслужба єпархії, перед усіма іконами Бог зцілив багато людей від онкозахворювань, цукрового діабету, алкоголізму, наркоманії, хвороб рук, ніг, очей і суглобів. Допомагав жінкам отримати радість материнства, а також знайти достойного чоловіка. Біля цих ікон моляться за здоров’я, благополуччя та навчання дітей.

Настоятель монастиря ігумен Трофим повідомляє: що помолитись і прикластись до святинь можна буде з 8:00 до 18:00.

Порядок богослужінь в обителі біля ікон буде відбуватись за таким чином:

26 вересня: 8:00 літургія, акафіст. 16:00 акафіст.
27 вересня: 8:00 літургія, акафіст. 16:00 акафіст.
28 вересня: 9:00 літургія, акафіст. 16:00 акафіст.
29 вересня: 9:00 літургія, акафіст. 16:00 акафіст.
30 вересня: 9:00 літургія, акафіст. 16:00 акафіст.
З 30 вересня на 1 жовтня о 23: 00 відбудеться нічна літургія у підземному храмі кафедрального собору Різдва Христового куди будуть перенесенні св. Ікони. По завершенні літургії чудотворні святині відбудуть у іншу єпархію.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter