На крилах любові і доброти: у гімназії №21 відсвяткували останній дзвоник. ФОТО

25 Травня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Свято останнього дзвоника прогриміло в луцькій гімназії №21.

Шкільні роки – це час, коли все здається занадто великим та страшним. Все шкільне життя нас супроводжують вчителі-наставники, які підказують правильну дорогу в житті та мотивують на подальші звершення.

Для 21-ї гімназії останній дзвоник – справжнє свято, яке супроводжується сльозами вчителів, усмішками малюків та захопливими очікуваннями першокласників.

Цьогоріч подія супроводжувалась цікавими сценками, привітаннями вчителів та незабутнім вальсом випускників. Учні отримали можливість подякувати вчителям та батькам, які незмінно підтримували їх та були найкращими друзями у стресовий період.

До школярів звернулась керівниця управління освіти Луцької міськради Зіновія Лещенко.

«Інвестиція в майбутнє – це інвестиція в наших дітей. Тому нехай найбільшим вкладом буде любов. На крилах любові, доброти, милосердя летіть в життя, діти», – закликала вона.

Для випускників – це перший крок у доросле життя з його нелегкими випробуваннями. Скільки ще буде нелегких початків, сумних кінців і незрозумілих продовжень, але з вірою в серці кожен з вас зможе досягнути небачених висот.

«Таблоїд Волині» вітає випускників з початком нової сторінки у житті. Творіть!

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Коментарі

Олександр Миронець

Будучи випускником, я був приємно здивований щирістю автора, натхненням у його словах. Прекрасна стаття.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter