На CID FM повертається відомий волинський радіоведучий

08 Березня 2021

Відомий волинський радіоведучий Роман Вербич – знову в команді луцького радіо CID FM.

Колеги вітають радійного соловейка, жайворонка, а коли потрібно, і сову Романа Вербича з поверненням! Та підготували деякі цікаві факти з життя профі:

• Старожил CID FM – працював зі створення радіо у 2003 році.
• Якось довелося працювати в прямому ефірі безперестанку понад добу.
• Один з улюблених проектів Романа Вербича, реалізованих на радіо СіД, – «Заспіваймо пісню веселеньку».
«Його ми творили із найкращим, на мою думку, звукорежисером Антоном Кондратюком. Я брав якусь пісню і по репліці стібав тексти пісень. Благо, в нас поле для діяльності – обширне. Обирати було, як кажуть, до вибОру, до кольОру», – згадує Роман Вербич.
• Попри стереотипні уявлення, ведучий СіД FM вважає, що у роботі на радіо голос – не найбільш важливий.
«Голос має другорядне, якщо не третьорядне, значення. Важливо насамперед – наповнення. Те, що ти несеш людям. Тому на радіо головне – не голос, а мозок. І підвішений язик», – міркує радіоведучий.
• Колись Роман, вийшовши на зміну у вівторок після вихідного у понеділок, почав вітати людей з початком робочого тижня. Так тривало десь до одинадцятої ранку, поки якась слухачка не подзвонила й попросила передати ведучому, що сьогодні вівторок, а не понеділок.
• Бувало, що забував опускати мікшер й слухачі чули, про що мовилось поза ефіром.
• Якось Олег Скрипка перекинув у студії чайник, слухачі цього не почули, але радійникам цей випадок запам’ятався до нині.

Незабаром розповімо вам про нові цікаві програми з Романом Вербичем на CID FM. Слідкуйте за анонсами! Весна – лише починається.)

1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter