Музей Корсаків запрошує на відкриття нового виставкового проєкту «Занепад. Відродження»

12 Жовтня 2020

Роботи відразу двох митців – Віктора Мельничука та Беати Корн (живопис/скульптура/інсталяція) – будуть представлені у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у передостанній день жовтня.

Відкриття відбудеться 30 жовтня, о 17:00. Вхід вільний (маска+дистанція).

Проєкт «Занепад. Відродження» авторів Беати Корн та Віктора Мельничука – це дослідження стереотипного мислення у межах України. Проєкт складається в переважній більшості з подвійних об’єктів Беати Корн та живописів й інсталяції Віктора Мельничука.

Характерною особливістю творчості Віктора Мельничука є подвійні розмиті живописи, що символізують подвійні стандарти несформованої української свідомості. Минуле та майбутнє, на думку автора, не мають чітких рис завершеності, вони певною мірою розмиті, ми можемо відчувати їх загальні асоціативні контури, але ми не можемо на них впливати. Усвідомлення реальності сьогодення надає нам можливість його формування. Чітка кольорова пляма на полотні фіксує мить життя, у якому, на думку автора, ми перебуваємо.

Беата Корн своєю творчістю доторкається до світу дитячої гри. На її думку, сучасний стан несформованості – це процес зростання, переходу від інфантильності до відповідальності. Тому авторка і використовує дитячі асоціативні об’єкти у своїй творчості, як місток спілкування з глядачем.

Проєкт «Занепад. Відродження» складається з декількох частин: «Мить», «Над прірвою у житті», «Мисливці», «Вісім біт», «Вільні та Загублені».

Довідково:

Віктор Мельничук народився 1979 року у Луцьку.

Освіта: Луцьке вище професійне училище, відділення художнього оформлення (1995-1999); Львівська національна академія мистецтв, відділення художнього скла, клас професора та академіка А. А. Бокотея (1999 – 2005).

Викладач у Львівській національній академії мистецтв на відділенні художнього скла (2005-2009). Викладач в Закарпатському художньому інституті (Ужгород, 2009-2011). Працює в царині живопису, графіки, скульптури.

Мешкає в Ужгороді.

***

Корн Беата народилася 1980 року в Ужгороді.

Освіта: Ужгородський коледж мистецтв (1995 – 2001); Львівська національна академія мистецтв, кафедра кераміки (2001-2003).

Викладач в Ужгородському коледжі мистецтв (2003 – 2011). Лауреат міжнародних конкурсів, учасниця художніх симпозіумів в Україні і за її межами. Працює в царині живопису, скульптури, кераміки, інсталяції.

Мешкає в Ужгороді.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter