«Мусила розвернутися і заткнути рота»: волинянку обурила жінка, яка розкритикувала дітей-волонтерів

21 Травня 2023

У центрі Луцька жінка «наїхала» на юних волонтерів з Рожища, які збирали кошти для ЗСУ, співаючи патріотичних пісень. Серед перехожих знайшлась одна особа, яка замість того, аби зробити пожертву нашим бійцям, почала критикувати дітей, мовляв, вони «споганили» пісню.

Свідком ситуації стала волинська журналістка та редакторка інтернет-видання Район.Рожище Ірина Воротна, яка й розповіла про неї на своїй сторінці у фейсбуці:

«Вихарило так, що мусила розвернутися і заткнути рота.

Рожищенські Бандерівці співали якраз "Фортецю Бахмут" гурту Antytila / Антитіла

Якась баришня, замість того, щоб дати грошей, вирішила прокоментувати. Типу, як так можна було споганити пісню. Я не стрималась, щоб не повернутись і не розповісти, що ці діти не професійні співаки, зате професійні волонтери, які купують серйозні речі професійним військовим.
На той момент вони співали у центрі Луцька вже другу годину, трохи змучились. А взагалі співають вже рік і зібрали для військових більше мільйона гривень. І, знаєте, не зупиняються. І от знаходяться розумні, яким вони не так співають.

Нині діти збирають гроші на антидронову рушницю для підрозділу тата однієї з учасниць колективу в складі 14 бригади. Вона потрібна терміново.

Кому ці діти не так співають, то можете не скидати. А для решти – номер картки в коментарях», – обурено поскаржилась Ірина Воротна.

До слова, номер картки юних волонтерів: 5168757388678304 Вікторія Шварцкоп.2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter