Можливість спілкування з носіями мови, зручний графік та нестандартні заняття: що пропонує мовна школа у «Промені»

14 Листопада 2019

Якщо ви вивчаєте англійську, то, очевидно, давно впевнені у її необхідності. Проте, як же донести до школяра, що іноземна мова – важлива складова успішного майбутнього, що саме мова може полегшити і урізноманітнити життя?

Англійська для дітей – це не звичайна англійська. Подумайте, хотіли б ви у дитинстві сидіти на нудному уроці, якщо можна було б пограти з друзями, подивитися телевізор або знайти більш захоплююче заняття? Звичайно що ні. А як же тоді бути?

Відповідь на це питання може дати школа іноземних мов «Mandarin family club».

«Наші компетентні фахівці знайдуть підхід, зацікавлять і навчать новому, без сумніву, кожну людину. Значною перевагою є те, що у нас сімейна школа, і заняття можуть відвідувати як діти, так і їх батьки, дідусі чи бабусі. Погодьтеся, що може бути краще? Ми пропонуємо:

• Цікаві та неординарні заняття. Традиційні уроки не принесуть такого ж результату, перевірено. Зробіть вибір на користь захоплюючих розвиваючих занять саме у нашій школі.

• Можливість спілкування з носіями мови. Спілкування англійською мовою з іноземцями – це чудова практика, без якої неможливо зробити прорив, і стимул познайомитися з людиною з іншої країни. Уроки в нашій школі часто проводять гості з Британії, Англії. Це унікальна можливість попрацювати над недоліками своєї вимови та покращити її з допомогою іноземних колег.

• Зручний графік занять. Для кожного підбираємо максимально зручний час для навчання. Завжди враховуємо побажання студентів нашої школи та стараємося зробити комфортні умови для кожного.

• Різні форми навчання. Навчання дорослих та дітей може відбуватися як стаціонарно, так і онлайн. Можливість вибрати оптимальний варіант для себе: заняття у мінігрупі (3-8 студентів) або ж індивідуальні заняття.

У вартість абонемента входить:

♦ заняття у школі згідно графіку;
♦ робота з викладачем у месенджерах (подкасти, корисні посилання, вправи, спілкування);
♦ доступ до платних платформ (англійська мова);
♦ участь у груповому чаті та чатах мовної школи;
♦ участь у мовних клубах.

З "Mandarin family club" ви отримуєте щоденне повне занурення у мовне середовище і якісні знання!

Шукайте нас у соц. мережах:
Фейсбук: MandarinLanguageCentre
Інстаграм: Mandarin_language_centre
Дізнайтеся детальну інформаці за телефоном: 068 714 56 56».


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter