«Мої діти бачили трупи», – Анатолій Анатоліч про те, як його родина тікала від війни

19 Травня 2022

Відомий український шоумен та ведучий Анатолій Анатоліч розповів, як він та його родина тікали з місця бойових дій.

За словами дружини ведучого, PR-директорки Юлії Яцечко (Юла), вона прокинулася 24 лютого від гучних вибухів, які почула за вікном. Будинок родини розташований у Київській області, у місті Вишгород. Слідом прокинулася донька подружжя. Юлія сказала дівчинці, що це гілка впала на дах. Втім за декілька хвилин пролунав ще один вибух, пише ТСН.

Перші три дні родина провела у підвалі свого будинку. Та на четвертий день, коли Юля спілкувалася з сусідами на вулиці, за парканом вони почули стрілянину:

«Почалася стрілянина за нашим парканом, стрілянина диверсантів. Чоловіки, що стояли поруч, позабігали у свої будинки і через секунду вибігли з автоматами. Я так злякалася, бо довкола ходять діти. Ми стрибнули у машину за п'ять хвилин. Тому що закінчується наше котеджне містечко та починається потужна тероборона Нових Петрівців», – розповіла Юла у програмі «Зірковий шлях».

Подружжя зізналося, що їхні доньки Лола та Аліса бачили трупи:

«Коли ми виїжджали з дому, ми навіть не знали, куди їхати. Ми поїхали чомусь до абсолютно незнайомих людей – дідуся та бабусі однокласниці Лоли... Ми поїхали недалеко, Кагарлицький район, там ми провели майже місяць... Коли ми їхали, дівчатка бачили блокпости і навіть бачили трупи, на Оболоні було розбито диверсійну групу, трупи диверсантів, наші військові. Дівчата все це бачили», – розповів Анатолій Анатоліч.

Юла додала, що їхні доньки спочатку дуже гостро реагувати на гуркіт дверей, або якщо дощ: «Але для них найстрашніший момент, коли летить літак. І літак летить низько і він не білого кольору», – додала дружина Анатоліча.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter