«Мова – це класна тема для хайпу»: зірка «Сватів» не хоче переходити на українську

16 Серпня 2022

Український ведучий та актор, зірка серіалів «Свати» та «Агенти справедливості» Євген Капорін пояснив, чому не хоче переходити з російської на українську.

Про це він розповів під час інтерв'ю «24 каналу».

«Я розмовляю та веду соцмережі російською, для мене це не проблема. Ми живемо в ілюзії чи реальності? Для мене реальність така: є багато людей, які розмовляють російською. Коли я спілкувався з підписниками у прямих ефірах, вони казали, що зараз, живучи в прихистках для переселенців, говорять українською, але, коли повернуться додому, все одно розмовлятимуть російською», – каже артист.

На думку Капоріна, російська – це не мова путіна.

«Це мова людини, яка народилася і з дитинства говорить цією мовою. Є ще суржик. Я не вважаю, що російська армія прийшла, бо тут говорять російською. Це вони так кажуть, але питання в тому, чи думаємо ми так? Якщо казатимемо, що війна почалася, бо в Україні є російська мова, то буде біда», – вважає актор.

Зауважимо, з початком повномасштабного вторгнення Євген Капорін переїхав до Львова й став волонтером та членом правління Благодійного фонду Бориса Возницького.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter