Моніка запрошує в гості: у «Промені» відтворили кімнату з сіткому «F.R.I.E.N.D.S.»

28 Листопада 2019

Маленькі компанії також хочуть святкувати новорічний корпоратив. І далеко не завжди найкомфортнішим є ресторан із гучною музикою. Заховатися і святкувати в колі колег, обговорити результати року, що минає, і не ділити ні з ким простір можна у квартирі Моніки.

Хто така Моніка? Хіба ви не дивилися знаменитий серіал «Friends»? Він надзвичайно популярний вже більш ніж 25 років. З нагоди цієї дати на фудкорті Grand Central Food Terminal відкрили справжню міні-копію квартири з цього ситкому.

Квартира Моніки – творіння Ring Cafe. Тут ви можете посмакувати стравами улюбленої мережі. Змістовне меню закладу, величезна коктейльна карта та атмосфера кімнати зроблять свою справу. Цей корпоратив точно запам’ятається на весь наступний рік.

Тут можна дивитися серіал «Friends» в оригіналі, включити власну музичну підбірку або ж навіть транслювати річні звіти на екрані телевізора. Це місце зручне для будь-якого формату вашого святкування. А головне – нікого більше навколо: закрита вечірка тільки для вузького кола людей.

Щоб забронювати «кімнату Моніки», телефонуйте за номером: 097 358 77 33, або ж приходьте в Ring Cafe щодня з 11:00 до 23:00 на четвертий поверх РЦ «Промінь» і запитуйта адміністратора.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter