Успішно!

MONATIK випустив незвичайний мініальбом, до створення якого долучив своїх дітей

MONATIK випустив незвичайний мініальбом, до створення якого долучив своїх дітей

Він відкривається поетичним монологом «І навіть, якщо в мене залишися лише день…»

З початку повномасштабної війни MONATIK періодично ділився новими піснями та віршами (як українською, так і російською) про те, що зараз болить у кожного. Тепер він зібрав їх і доповнив ще кількома в мініальбомі ART Оборона, який більше нагадує аудіокнигу з музикою. 

Про це розповідає СЛУХ.

Він відкривається поетичним монологом «І навіть, якщо в мене залишися лише день…», в якому MONATIK, схоже, звертається до війни так, ніби вона жива людина. Такого формату пісень на мініальбомі чимало: 5 із 9 — це вірші з мінімальним музичним супроводом або майже без нього, а закриває ART Оборону вірш у виконанні дітей артиста.

Читай також: «МЕНІ НЕ СОРОМНО ЦЕ СКАЗАТИ»: ДМИТРО МОНАТИК ЗІЗНАВСЯ, ЧОМУ НЕ ЙДЕ ВОЮВАТИ

У традиційних композиціях From U to z, «Молчунам», ART Оборона та «Пригорни» Дмитро Монатик також звучить лірично, а танцювальний грув нікуди не подівся. 

«Моя особиста музична історія війни, яка, на жаль, досі триває. Принаймні ті думки, які на сьогодні вдалося перетворити у вірші та музику, в команді з неймовірним саунд продюсером RMNK. Майже 5 місяців тривоги, страждання, страху і гніву, спроб відшукати себе, всю сім’ю в розбитих мріях, перетворились на майже 19 хвилин музичних роздумів», — каже про мініальбом MONATIK.

Читай також: «МИ ДУЖЕ СИЛЬНО ПОСТАРІЛИ»: МОНАТИК ПРО ТЕ, ЯК ЙОГО ЗМІНИЛА ВІЙНА

Додати новий коментар