Монатік адміністрував, Потап плавав, Alyona Alyona «вибивала» кредити: ким працювали зірки до того, як стали відомими

11 Лютого 2023

Українські знаменитості не завжди працювали на великих сценах. Вони так само спершу вчилися в школі, потім в університеті, а далі – шукали собі заробітку, аби на щось жити. Заробити копійку – це завжди завдання не з легких, а часом буває й таке, що взагалі немає як і знайти роботу, тому доводилось і нашим зірками часом підробляти, як могли. Ким працювали наші знаменитості – розповідає Сенсація.

Монатік

Знаменитий український виконавець багатьох популярних пісень Дмитро Монатік якось розповів, що свого часу керував студією танців у столиці. Він зізнався, що був амбітним хлопцем, який мріяв про балет, проте працював адміністратором.

Alyona Alyona

Популярна українська співачка Alyona Alyona якось поділилася зі своїми шанувальниками, що свого часу працювала колектором через телефон. Вона дзвонила людям та вимагала їх погасити борг. Альона досі не погоджується рекламувати кредити.

Олексій Потапенко

Знаменитий в Україні репер та продюсер Олексій Потапенко від самого дитинства любив плавання, свого часу він отримав навіть звання майстра спорту. По завершенню університету чоловік почав працювати тренером із плавання. Паралельно цьому Потап писав пісні, на чому зараз і заробляє собі на життя.

Віктор Бронюк

Знаменитий український співак, виконавець популярних пісень Віктор Бронюк теж має цікавий досвід роботи у своєму резюме. Лідер гурту ТІК закінчив історичний факультет Вінницького державного університету. А під час Помаранчевої революції захотів працювати на благо держави. Мер Вінниці запропонував йому стати головним спеціалістом відділу культури.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter