Модульні котельні, генератори, буржуйки: як Луцьк готується до зими

28 Серпня 2022

Міський голова Луцька Ігор Поліщук повідомив, як місто готується до зими, та розповів, як обігріватимуть лучан, якщо виникне потреба в альтернативних способах опалення.

Зокрема керманич міста поінформував, що Луцька міська рада подала заявку для участі в проєкті USAID, пише «Район.Бізнес».

Завдяки участі у ньому є можливість отримати велику кількість наметів, 253 дизель-генераторів (потужністю від 2 кВт до 500 кВт), електричні обігрівачі, буржуйки, пересувні модульні котельні, польові кухні та багато іншого. Усе це обладнання, за його словами, може стати у пригоді під час опалювального сезону. У випадку відсутності газу дасть можливість обігріти людей. Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Міський голова Ігор Поліщук дав доручення відповідним службам з’ясувати у партнерів, коли можливе постачання цього обладнання.

«У випадку відсутності постачання обладнання з цього проєкту, потрібно самим придбати пічки, дизель-генератори та все необхідне, передбачивши для цього необхідні кошти. Щиро сподіваємося, що нам не доведеться використовувати ці буржуйки, модульні котельні, намети, польові кухні, але мусимо бути готові до усього», – наголосив Ігор Поліщук.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter