Модельєр світового рівня шиє тактичні рукавиці у Луцьку, – ЗМІ

27 Березня 2022

Український модельєр Руслан Лазарев займається пошиттям тактичних рукавиць. Знана на Волині волонтерка Інна Голдованська, яка зараз працює у єдиному комунікаційному центрі, повідомила про це на своїй фейсбук-сторінці, пише «Перший».

Як пише жінка, лучанин Андрій Дударь розповів їй, що у нього стажується, щоб шити тактичні рукавиці, чоловік, який має ательє високої моди. І вона не сумнівалася, що це Руслав Лазарєв.

«І саме так людина, яка шила дорогі костюми, стала волонтером і нині шиє тактичні рукавиці. Ми непереможні! Бо ми нація і ми вміємо об'єднуватись у спільному прагненні перемогти!» – розповіла Інна Голдованська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ «СОНЯЧНІ» ДІТИ ТА ЇХНІ БАТЬКИ ПЛЕТУТЬ МАСКУВАЛЬНІ СІТКИ. ВІДЕО

Цю інформацію підтверджує і допис на сайті київського інтернет-магазину «BENOGGI. Салон італійських тканин». Тут впевнені, що «кожен зараз задає собі питання «чим я можу допомогти Україні, щоб наблизити перемогу?» І знаєте, на наш погляд, ми маємо робити те, що вміємо і що можемо. Хтось – зі зброєю в руках, хтось з кухарським ножем, а хтось підтримуючи домашній затишок наближає нашу перемогу».

«Ось, наприклад, у цей складний час кваліфікований майстер з пошиву чоловічих костюмів Руслан Лазарєв, який працював з найвідомішими кравцями Італії протягом 15-ти років і створює костюми для королівських сімей та відомих бізнесменів, зараз шиє рукавиці для нашої армії. Це надихає! Все буде Україна!», – йдеться на фейсбук-сторінці магазину.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter