Успішно!

«Місце і час для себе»: у Луцьку відкрили центр молодості та краси forever young. ФОТО

Чи можна завжди лишатися молодим? У центрі молодості та краси forever young впевнені: можна! Адже краса – це не лише про зовнішність, а справжня молодість не залежить від віку.

Чи можна завжди лишатися молодим? У центрі молодості та краси forever young впевнені: можна! Адже краса – це не лише про зовнішність, а справжня молодість не залежить від віку.

Мережа forever young успішно працює у декількох містах, а нещодавно заклад відкрили й у Луцьку – на вулиці Степана Бандери, 22. Для багатьох сучасних жінок відвідування центрів краси стало невід’ємною частиною життя та звичним варіантом корисного відпочинку. Forever young дещо відрізняється від конкурентів. Центр має багато цікавих особливостей та безперечно стане улюбленим місцем багатьох лучанок.

В арсеналі forever young є всі популярні б’юті-процедури й навіть більше! Тут пропонують:

- лазерну епіляцію;

- IPL терапію та фотоомолодження;

- RF ліфтинг тіла та обличчя;

- масаж Starvac;

- лазерне шліфування шкіри обличчя та тіла;

- лікування рубців;

- мікротокову терапію;

- консультацію лікарів дерматовенеролога та гінеколога;

- біоревіталізацію та мезотерапію;

- доглядові процедури за шкірою обличчя;

- пілінги.У forever young цінують високі стандарти та піклуються про безпеку і комфорт клієнтів. Саме тому тут працюють виключно на сертифікованому обладнанні, а відвідувачів обслуговують фахівці з медичною освітою. Для проведення особливих процедур, таких як методика Full Face, запрошують сертифікованих тренерів з інших міст.

Однією з головних переваг центру є унікальні апарати, яким немає аналогів на Волині. Зокрема, це багатофункціональна платформа VIORA та апарат Starvac.

Затишок, особливий підхід до кожного клієнта та результати, які вражають: forever young – це місце і час для себе!

Стежте за новинами центру в інстаграмі та у фейсбуці.

За детальною інформацією та для запису телефонуйте за номером: 068 000 44 77.

1Додати новий коментар