Мистецька терапія: атовці побували за лаштунками конкурсу краси. ФОТО

04 Листопада 2019

У Луцьку в рамках благодійного проекту «Мистецька арт-терапія», який реалізовує благодійний фонд «Рідна Волинь» за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького, відбувся захід, спрямований на реабілітацію і реадаптацію бійців АТО/ООС.

Воїни відвідали всеукраїнський конкурс краси «Міс принцеса України 2019», який відбувся у Драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка 2 листопада.

Організатори забезпечили культурний відпочинок атовцям на шоу краси і молодості за участі представниць майже з усієї України, а також ведучих – гумористів команди «Ліги сміху» «Загорецька Людмила Степанівна», «VIP Тернопіль», шоумена Сергія Скулинця, відомої співачки Світлани Тарабарової та інших учасників дійства, дали можливість солдатам зняти психологічну напругу в процесі лікувальної реабілітації після бойових дій на Сході України.

Окрім розважальної програми бійці мали можливість поспілкуватися з красунями, зробити фото з ними й отримати автограф від переможниці конкурсу «Міс принцеса України 2019» Дарії Поліщук з Вінниці.

«Таке дозвілля, проведене нашими захисниками України за межами лікувального закладу, ще раз засвідчило: для поранених війною воїнів – духовна, мистецька арт-терапія, теж дуже важлива у комплексі з лікувальною», – наголосив голова БФ «Рідна Волинь» і ВОЛК Дмитро Глазунов.1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter