Мистецька арт-терапія: «Тиха ніч» від Оксани Мухи для поранених бійців. ФОТО

28 Січня 2020

Учасники АТО/ООС, які проходять лікування у Волинському обласному госпіталі ветеранів війни, за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького, в рамках благодійного проекту «Мистецька арт-терапія», який реалізовує благодійний фонд «Рідна Волинь» під керівництвом Дмитра Глазунова, в черговий раз мали можливість побувати в Обласному академічному музично драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка на різдвяному концерті «Тиха ніч» співачки Оксани Мухи.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Віталій Іваницький.

Переможниця 9-го сезону популярного телепроекту «Голос країни», заслужена артистка України, «друга українська Квітка Цісик», як називають сьогодні Оксану Муху, своїми колядками та щедрівками подарувала не тільки пораненим бійцям, але і усім присутнім на цьому концерті, справжню духовну арт-терапію та творчу насолоду.

Захисники України висловили щиру вдячність артистці та її музикантам, усім організаторам цього незабутнього концерту, зокрема, Євгену Тихонову та його Івент-агенції «Tikhonov сoncert and event agency» за увагу, турботу і соціально-психологічну допомогу учасникам бойових дій, що проходять лікування у шпиталі ветеранів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПІСЕННИЙ МИКОЛАЙ ДЛЯ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ ВІД «ПІККАРДІЙСЬКОЇ ТЕРЦІЇ». ФОТО


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter