Миколай прийшов раніше. Акційна пропозиція від бізнес-тренерки, коуча Людмили Пенцак

07 Листопада 2018

В місті Луцьк у понеділок стартував новий унікальний 30-ти денний курс «Мій проект за 30 днів», авторкою якого є Людмила Пенцак – бізнес-тренерка, коуч та мотиваційний спікер.

«Після старту курсу, – ділиться Людмила, – до мене посипалися дзвінки та повідомлення із запитаннями «Чи буде новий набір? Чи буду я ще проводити цей курс?» і т. д.

Тож відповідаю – ще поки не знаю. Але це надихнуло мене на проведення чудової акції.

Інвестиції в курс складали 3300 грн., багато хто не мав в планах такого роду інвестицій, проте мав бажання пройти мою програму навчання. Тож, в першу чергу для цих людей, а також для всіх інших бажаючих я пропоную дуже цікаву альтернативу!

Я запрошую пройти мій ВІДЕО ТРЕНІНГ «САМОМОТИВАЦІЯ або Ctrl+Alt+Del», вартість якого складає 690 грн., але саме до дня св. Миколая я пропоную неймовірно вигідну ціну – ЛИШЕ 255 гривень!

Пройти тренінг – дуже легко:
1. Ви заходите на сайт відео тренінгу – натиснувши ТУТ.
2. Натискаєте кнопочку «Купити on-line тренінг». І вам відкривається сторінка оплати.
3. Відразу після оплати вам автоматично відкривається сторінка доступу до відео тренінгу «САМОМОТИВАЦІЯ або Ctrl+Alt+Del»!
4. І через годину роботи над собою, використовуючи інструменти, якими я ділюся в тренінгу – ВИ АБСОЛЮТНО ІНША ЛЮДИНА!

Хочу зауважити, що ця Акція триватиме тільки до 19.12.18 включно.

Не дозволяйте цій чудовій можливості просто пройти повз».

Якщо вам цікаві інструменти, якими ділиться бізнес-тренерка, коуч та мотиваційний спікер Людмила Пенцак у відеоформаті, тоді підписуйтесь на її особистий YouTube-канал, аби не пропустити найцікавіше.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter