«Ми зробимо висновки», – директор луцької школи, де побилися школярі 

15 Вересня 2021

Директор луцької школи №16 Василь Троцький, де у вівторок, 14 вересня, побилися хлопчики, розповів, що зараз у навчальному закладі проводять внутрішнє розслідування. Він додав, що такі інциденти в школі не трапляються систематично.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «СИЛЬНІШЕ БИЙ!»: У ЛУЦЬКУ МІЖ ШКОЛЯРАМИ РОЗГОРІЛАСЯ ЖОРСТОКА БІЙКА. ВІДЕО

Про це він повідомив у коментарі журналістам ІА «Конкурент».

«Я заперечувати такий випадок не буду, тому що ми вже вчора з шостої години до о пів на дев'яту розбиралися разом з батьками. Бійка була – учасниками були учні середньої ланки. У хлопчиків на побутовому рівні виник конфлікт під час перерви, а потім, коли вони йшли додому, ви вже бачили, що сталося. Я думав, що стан здоров'я постраждалого хлопчика буде набагато складнішим, але він звернувся до медичної сестри вчора і сказав, що впав. Сьогодні вона його оглянула – і ознак побиття як таких нема. Хлопчик на навчанні сьогодні», – каже Василь Троцький.

Директор створив спеціальну комісію з розслідування інциденту. Сьогодні у школі очікують також представників поліції. При батьках у дітей взяли пояснення.

«Розслідування проводиться, і я думаю, що ми зробимо висновки. Звичайно, це прикрий випадок. Але ми вияснили, що не було постійних випадків тиску і булінгу. Батьки, звичайно, засуджують таку поведінку дітей. Мама потерпілого хлопчика сказала, що претензій до кривдника її сина не має, але хоче, щоб ми в усьому розібралися. Тому сьогодні на раді профілактики це питання буде підняте разом з батьками», – додає очільник закладу.

Через випадки злослів'я серед учнів, про які красномовно свідчить відео бійки, також проведуть відповідну роботу, каже директор. Він впевнений: якщо вже стався такий прикрий випадок, обов'язково потрібно розібратися і зробити висновки усім – як дирекції школи і вчителям, так і батькам з учнями.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter