«Ми робимо людей щасливими»: як студія корекції фігури змінює життя на краще. ФОТО

27 Січня 2021

Покращити стан шкіри, позбутися набряків, схуднути та повернути струнку талію без спорту та виснажливих дієт – усі ці мрії здатна втілити студія корекції фігури «Цедра».

Про те, як бажання та мрії клієнтів стають реальністю, розповіла власниця студії Роксолана Білозір.

Вона зізналася, що кожну із послуг студії перевірила на собі. Карантинні обмеження змінили її фігуру: вона зловживала ласощами і нехтувала фізичними навантаженнями, тому наслідків не довелося довго чекати.

«Думаю, багато жінок опинилися у подібній ситуації під час весняного карантину: з дому не виходиш, мало рухаєшся, спортзали зачинені, все зачинене, і життя немовби призупинилося. У ситуації, коли щось не до вподоби, починаєш шукати якийсь вихід. Так, вдома я організувала міністудію для себе та своїх близьких. Результати були чудові. За півтора місяця я схудла 7 кілограмів, а кума позбулася 15 зайвих см у талії. І це ще не всі бонуси, які ми отримали. Ми були дуже задоволені й щасливі. Я зрозуміла, що ці процедури можуть багатьом допомогти змінити своє життя на краще», – розповіла Роксолана.

«Цедра» також повертає бажані форми після пологів та допомагає тим, кому не вистачає часу на тривалі й виснажливі тренування у спортзалах.

Послуги студії дозволяють досягти бажаного результату без втоми та стресу, а також відпочити та отримати позитивний заряд енергії під час процедур.

Пресотерапія або лімфодренаж – одна із найпопулярніших процедур. У студії корекції фігури «Цедра» представлений новий європейський апарат з інфрачервоним прогріванням.

Один сеанс замінює 5 ручних масажів. Що це таке?

Пресотерапія (лімфодренаж) – це сучасна та безболісна методика боротьби з целюлітом та набряками. Вона не залишає синців та не завдає дискомфорту. Власниця студія – лікар за фахом – розповіла, що пресотерапія є чудовою профілактикою варикозної хвороби вен нижніх кінцівок.

- Процедура виводить з організму надлишки рідини та шкідливі токсичні речовини;
- покращує стан лімфатичної системи;
- покращує кровообіг;
- активізує обмінні процеси в клітинах шкіри та жирових клітинах;
- стимулює рецептори клітини, що відповідають за розщеплення жиру;
- забезпечує швидке відновлення після косметичних операцій;
- знімає втому після роботи чи тренувань;
- має спазмолітичний та судинорозширюючий ефекти.

Як відбувається сама процедура, детально розповіла Марина – фізична терапевтка та дипломована спеціалістка студії.

«Пацієнт одягає спеціальний костюм з пневмокамерами (з принципом роботи як у манжети для вимірювання тиску). Камери по черзі наповнюються повітрям. Такий масаж дозволяє позбутися набряків, значно зменшити об’єми тіла та покращити кровообіг. Процедура не викликає неприємних відчуттів, але разом з тим є ефективною. Під час процедури клієнти відчувають приємне тепло у всьому тілі, у них покращується настрій та самопочуття», – розповіла Марина.

Однією з процедур «Цедри» є холодний ліполазер.

Цей апарат визнаний світовою медичною спільнотою як альтернатива хірургічної ліпосакції.

Холодний ліполазер (лазерний ліполіз) – це прилад, дія якого спрямована на розщеплення жирових клітин на рідкі сполуки, які виводяться організмом природнім шляхом. Тобто через печінку, нирки, лімфатичну систему.

Принцип його дії заснований на застосуванні низькоінтенсивного терапевтичного лазерного випромінювання.

Вкрай важливо пам’ятати, що ліполазер не пошкоджує жирові клітини, він тільки зменшує їх обсяг. Також за допомогою ліполазера можна зменшити об’єми тіла у проблемних ділянках, на які складно вплинути фізичними навантаженнями та дієтами.

Усе це відбувається:
- без хірургічного втручання;
- без реабілітаційного періоду;
- без будь-яких травм чи слідів на шкірі після процедур;
- без болю та дискомфорту.

Протягом години після сеансу пацієнту потрібно виконувати кардіопроцедури, тривалістю 30-40 хвилин. Це може бути біг, швидка ходьба, басейн, їзда на велосипеді. Проте у «Цедрі» це передбачили й подбали про клієнтів. Тому їм не обов’язково пітніти на тренажерах. Можна скористатися пресотерапією. І поки апарат працює, відпочити та переглянути фільм чи улюблену телепередачу.

У «Цедрі» існує ще один апарат для проведення вакуумно-роликового масажу.

«Якщо ви колись відвідували таку процедуру, то спогади про неї залишилися не з приємних. Ми змінюємо погляди на цей вид масажу. Наші клієнти знають, що у нас ця процедура – безболісна і без синців. Адже у студії цей вид апаратного масажу може бути абсолютно безболісним. Завдяки новітнім технологіям, що поєднав у собі наш апарат від компанії Alvi Praga, клієнти отримують задоволення від масажу», – розповіла пані Роксолана.


Апарат, який використовують у студії, є останнім словом нехірургічного усунення жирових відкладень і дефектів шкіри. У ньому застосовуються чотири найбільш ефективні технології:

- радіочастотна (RF) терапія;
- інфрачервоне світло;
- холодний (LED) лазер;
- вакуумно-роликовий масаж.

Спеціалістка студії Марина розповіла, що вакуумно-роликовий масаж має чимало переваг у порівнянні із ручним масажем.

«У порівнянні зі звичайним масажем, вакуумно-роликовий допомагає вирішити багато естетичних проблем і за короткий термін скорегувати фігуру та досягти приголомшливого результату. А пацієнт при цьому не відчуває болю, лише релакс», – пояснила Марина.

Ще однією послугою студії є міостимуляція. Як розповіла пані Роксолана, цією процедурою частіше користуються чоловіки.

«Ми називаємо цю процедуру пасивним фітнесом. Фактично ти відпочиваєш, а твої м’язи працюють», – пояснює вона.

Під впливом імпульсного електричного струму відбувається активне скорочення м’язів. Внаслідок цього можна досягти бажаного ефекту – зміцнення і зростання м’язевої тканини.

«Завдяки міостимуляції ми можемо прокачати проблемні ділянки нашого тіла, на які не вистачило сил у спортзалі. І навіть отримати омріяні кубики пресу», – пояснила Марина.

В студії «Цедра» піклуються про своїх клієнтів. Дбають про їх здоров'я і безпеку. Під час процедур у студії знаходиться тільки одна людина. Систематично та уважно дотримуються усіх мір для захисту відвідувачів та співробітників. В роботі використовують сертифіковане європейське обладнання.

В «Цедрі» відсутні шаблони, фахівці здійснюють підбір індивідуального курсу процедур для кожного відвідувача. Роксолана Білозір розповіла, що часто своїм клієнтам вони дають рекомендації щодо здорового харчування та правильного питного режиму дня. Такі корисні звички допоможуть швидше досягнути бажаного результату.

Їм важливо та приємно бачити, як їхні клієнти приводять до них своїх рідних, змінюються на краще та починають піклуватися про себе та дбати про здоров’я.

Адже ідея студії «Цедра» – змінити життя на краще та розкрити красу кожного відвідувача.

Це справді стає можливим у їхніх стінах. Складно не помітити затишок та стильний і водночас домашній інтер’єр, який власниця планувала до деталей та старанно створювала власноруч.

Музика, фільми, квіти, одноразові капці для кожного та м’які килими на підлозі студії допомагають розслабитися та забути про щоденні турботи.

Студія «Цедра» змінює життя на краще завдяки професіоналізму, відповідальності та турботі, яку проявляють там до кожного клієнта.


4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter