«Ми не встигли – ви не платите!»: у сімейному ресторані MOJO – новий підхід до ланчів

17 Вересня 2020

Сімейний ресторан MOJO FAMILY пропонує новий для нашого міста підхід до ланчів: super-ланч за 15 хвилин.

«Завдяки зручному розташуванню MOJO, до якого можна дістатися за 10-20 хвилин з будь-якої локації Луцька, час на посмакувати і не поспішати гарантовано буде!», – запевнили у ресторані.

До сімейного ресторану варто навідатись не лише за враженнями від неаполітанської піци на дровах, найбільших суші-ролів у місті, широкої винної карти і найбільшої дитячої кімнати, а й заради суперланчу: кожен гість гарантовано отримує 1 000 Ккал здорового, поживного, повноцінного обіду всього за 15 хвилин.

SUPER ЛАНЧ – це:

► SUPERситно: MOJO пропонує набір з першої страви, салату, гарячої страви з гарніром, а компліментом стане фірмовий хлібний кошик та напій власного виробництва.
► SUPERшвидко: увесь набір ви отримаєте всього за 15 хвилин. Перевірка на швидкість відбувається за допомогою спеціального пісочного годинника, а якщо MOJO не встигне – ви не платите!
► SUPERдоступно: увесь набір страв можна придбати за ціною від 96 грн.
► SUPERатмосферно: погодьтесь, що варто влаштувати перерву і заради відпочинку з друзями або знайомими.

Справи не відпускають на обід? Тоді замовляйте доставку в офіс. На замовлення у мобільному додатку MOJO HALL ще й бонус: 5% кешбеку на рахунок!

Пропозиція діє на постійній основі у будні, з 12:00 до 15:0, окрім святкових днів за адресою: вул. Ковельська, 16, Сімейний ресторан MOJO FAMILY.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter