Мером Луцька стане громадянин ЄС – нащадок князя Вітовта

01 Квітня 2019

Після того, як сталі відомими попередні результати президентських виборів, у ПАСЄ прийняли безпрецендентне рішення: призначити мером Луцька громадянина ЄС.

Про це «Таблоїду Волині» стало відомо з конфіденційних джерел.

Головою міської ради Луцька стане Валдас Вітаустас, який є далеким нащадком великого князя литовського з династії Гедиміновичів Вітовта Великого. Нині пан Вітаустас живе у місті Каунас, в Литві.

Як стало відомо, після того, як Валдас Вітаустас займе посаду міського голови, він планує розпустити міську раду, а офіс мера міста перенести до замку Любарта, аби продовжувати славетні традиції предків.

Відомо, що пан Вітаускас володіє однією з найбільших у світі колекцій середньовічної зброї і обладунків. Тож, він планує здійснити у місті деякі трансформації відповідно до свого смаку.

Зокрема, запланований повний ребрендинг муніципальної варти Луцька – нинішній склад департаменту звільнять, а до оновленої варти прийматимуть лише чоловіків скандинавського типу, які мають зріст не менше 190 сантиметрів. Озброять оновлених мунвартівців алебардами і палицями, а одягнуть на кшталт швейцарської гвардії, яка охороняє Папу Римського.

До того ж, в історичному центрі міста заборонять проїзд автотранспорту – пересуватись тут можна буде лише пішки або верхи.

Крім того, у школах і дитсадках Луцька запровадять вивчення литовської мови. Це, на переконання майбутнього мера, скоротить шлях Волині до Європи, і область матиме змогу першою вступити до ЄС.

Ця конфіденційна і ексклюзивна інформація є нічим іншим, як першоквітневим жартом. devil

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

17

Читати ще

Коментарі

Лучанка

І вас з першим квітня)))

камо грядеш

Президентом - клоун, мером - литовець, чо нє?

111

з 1 квітня вас !!!!!!!!!!!!!!!

127

Нормальный прикол. А с мудоципальной вартой стоит определиться, структура не предусмотренная ни одним законом Украины, а денег на себя тратит немерено.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter