«Мені вдалося розірвати шаблон»: чому луцький депутат-атовець став телеведучим

29 Липня 2019

Нещодавно депутат Луцької міської ради, атовець Олександр Кравченко спробував себе у новій ролі телеведучого. Зараз чоловік успішно поєднує громадсько-політичну діяльність з ранковими ефірами на телеканалі «Аверс».

«Таблоїд Волині» дізнався, що спонукало луцького політика зробити цей несподіваний крок.

Депутат каже, що, хоча раніше на телебаченні працювати не доводилося, багатий життєвий досвід допомагає адаптуватися до будь-яких умов.

«Чи було мені просто у 2001 році змінити посаду керівника комп’ютерно-інформаційного сектору обласної ради на очільника Національного бюро персоналізації пластикових карт Приват Банку, а у 2014 році піти рядовим у Збройні сили України?», – каже Олександр.

Лучанин додає, що пішов працювати на телебачення заради розірвання шаблону.

«Ми часто використовуємо шаблони стосовно людей, зокрема посадовців, політиків... А за останні п'ять до мене дуже сильно прив’язався образ військового-атовця. Я люблю розривати шаблони і завдяки роботі на “Аверсі” мені це вдалося».

Депутат запевняє, що став телеведучим за збігом обставин: «поступила пропозиція і я погодився. Іноді так буває: просто треба опинитися у певному місці та у певний час, і тобі пощастить».

Призвичаїтися до нової роботи Олександру було непросто: «але, як то кажуть, не святі горшки ліплять. Не треба боятися пробувати себе в різних сферах – це усвідомлення завжди мені допомагало».

Чоловік каже, що досвід, отриманий та телебаченні, він використовуватиме і у наступних своїх починаннях.

«Я навчився спілкуватися зі співрозмовником на запропоновану ним тему, а потім переводити цю тему в потрібне мені русло», – каже депутат.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter