«Мені просто було цікаво, як це»: перші поцілунки лучанок. ФОТО

06 Липня 2019

Текст і фото: Мар'яна САМОЙЛЮК

Сьогодні, 6 липня, відзначають Всесвітній день поцілунку. Перший у житті поцілунок може бути і невдалим, але він точно запам’ятовується...

Почали відзначати День поцілунку британці ще в XIX столітті, а в кінці XX століття свято було затверджено Організацією Об'єднаних Націй і отримало статус міжнародного.

Як стверджують вчені, під час палкого поцілунку пульс може підвищуватись до 100 ударів на хвилину, один поцілунок спалює приблизно 3 калорії, а чоловіки, які щодня цілують своїх дружин, живуть в середньому на 5 років довше.

Луцька дипломована психологиня, членкиня Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії Юлія Дзюба переконана, що поцілунок є одним з головних моментів, які вирішують подальшу долю стосунків.

«Поцілунок – розмова без слів.Поцілунок – це те, що запалює, розвиває, а пізніше – зберігає і покращує емоційний зв'язок між партнерами.

Жінки більш емоційні, тому перший поцілунок для нас – гримуча суміш страху перед незвіданим і в той же час бажання спробувати. А чоловіки по своїй природі – досягатори, переможці, тому і перший поцілунок, як трофей, пам'ятають довго і пишаюся собою у будь-якому випадку.

Перший поцілунок – це своєрідний тест-драйв. Адже це – один з ключових моментів, які вирішують подальшу долю відносин. Науковці навіть проводили дослідження, які показали, що 9 з 10 людей не підуть на друге побачення, якщо поцілунок на першому побаченні не сподобався.

Поцілунки впливають на нашу фізіологію: зміцнюють імунітет, покращують еластичність шкіри, збагачують кров киснем, мають знеболювальний ефект (під час поцілунку виділяється гормон ендорфін). Тому любіть один одного і цілуйтесь у задоволення та на здоров'я!», – розповіла спеціалістка.

«Таблоїд Волині» опитав сміливих лучанок, які наважилися розповісти про свій перший поцілунок. Ось, що ми дізналися про їхні почуття під час першого в житті «французького» поцілунку.

Іванна

Вперше я поцілувалася, коли мені було 15. Цей поцілунок був безтолковий, мені просто було цікаво, як це. А інтерес, на мою думку, ніколи не приводить до добра. Я все-таки схильна до того, щоб поцілунки були лише з тим, до кого є духовна прив’язаність.

Софія

Я їздила в кримський табір, мені було 14, і там в мене був перший поцілунок. Відчуття були, як і у всіх, мабуть, такі собі.

Анастасія

Перший поцілунок в мене, напевно, був найкращий. Це був кінець одинадцятого класу, ми школою поїхали до Польщі з проектом, і там був хлопчина, з яким у нас виникла симпатія. Ми поцілувалася, і мені дуже сподобалося.

Вікторія

Мій перший поцілунок був у школі. Мені було 15 років, а хлопцеві – 17. Крутих відчуттів не було.

Дарина

Я ходила до дев’ятого класу тоді. Перший поцілунок стався під час гри. Я жалію, що тоді був мій перший поцілунок, але дякувати Богу, він був з людиною, яка мені подобалася.

Людмила і Василь

Пані Людмила з чоловіком Василем разом вже 50 років, розповіли, що вперше в житті поцілували один одного. Поцілунок їх зблизив, і хто його знає, можливо, саме завдяки йому вони і досі разом.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter