«Мама пішла на відчайдушний крок»: історія, яка вразила відомого луцького ведучого

12 Лютого 2022

Відомий луцький ведучий Святослав Степанчук на своїй сторінці у Фейсбук часто ділиться цікавими історіями та роздумами. Цього разу він розповів дуже чуттєву і повчальну історію про людську доброту і розуміння:

«Історія, яка мене вразила.

Маленький хлопчик Ентоні Сміт народився з вадою слуху. Коли йому виповнилося 4 роки він повинен був почати ходити з спеціальним слуховим апаратом, але не зважаючи на прохання батьків він відмовлявся його одягати, бо габаритний, синій апарат став причиною цькування його серед однолітків.

Батьки пробували знайти підхід по-різному, але нічого не вдавалося, хлопчик замкнувся в собі і отримав психологічні травми боячись виходити з дому. Тоді мама пішла на відчайдушний крок і описавши ситуацію надіслала email в компанію Marvel, бо син був фанатом їхніх коміксів. Вона навіть не чекала на відповідь.

Але вони зробили односерійний комікс про супергероя - «The Blue Ear». Де в повністю нового вигаданого персонажа в суперкостюмі був такий же слуховий апарат, а його коронною фразою було - «Я чую там хтось попав в біду». Після цього батьки зшили малому костюм і він сміливо почав ходити в маленьку школу, а Marvel прислали йому ексклюзивний випуск коміксу, де було написано, що в ролі Блакитного вуха - Ентоні Сміт. Через декілька років батьки продали унікальний комікс і зробили складну та дороговартісну операцію сину.

В цій історії класне все.

І мама, яка не опустила руки і шукали різні шляхи вирішення проблеми для своєї дитини.

Marvel, які зробили добру справу для одного конкретного фаната.

Ну і звичайно сам Ентоні, який переборов страх.

Хеппі енд», – йдеться у дописі.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter