• банер чікос

Маленьких ковельчан запрошують до мережі дитячих закладів «Міні-школа ABC»

19 Листопада 2019

Засновниця та керівниця мережі дитячих закладів «міні-школа АВС» Аліна Вижовець розповіла «Таблоїду Волині» про новий проект.

Мережа дитячих центрів «міні-школа АВС» вже добре відома у Ковелі. Кожного року цей заклад пропонує все нові заняття для діток: англійська мова, математика, підготовка до школи, розвиток, художня студія, «хендмейд», на базі школи працює психолог та логопед. Вже традицією стало проводити дитячі свята, майстер-класи, тематичні вечірки та екскурсії.

Перша міні-школа з‘явилася у 2014 році за адресою: вул. П. Могили, 1, минулого року вона розширила свої кордони, і жителі району «Сільмаш» тепер також можуть користуватися послугами кваліфікованих педагогів за адресою: вул. Заводська, 13.

Цьогоріч заклад радо запрошує діток ще й у міні-садок. Це не класичний садок: садок у «міні-школі АВС» – це просторі приміщення, тепла атмосфера, невелика кількість дітей у групі, педагоги, які з турботою та любов‘ю піклуються про своїх вихованців, а також креативні дисципліни, підібрані до вподобань кожної дитини.

«Ми відвідуємо садочок АВС і дуже задоволені, донечці рік і три місяці, адаптація два дні була, а тепер не можемо додому забрати!», – ділиться враженнями одна з мам.

«Записуйте своїх дітей. Моя внучка ходить. Ми задоволені. Дитина не хоче йти додому», – розповідає бабуся маленької вихованиці садочку АВС.

Телефонуйте за номером 063 81 37 479 – вам з радістю нададуть відповіді на всі ваші запитання – та приєднуйтеся в соцмережах @minischoolabc.







0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter