Львівського журналіста «проперло» сучасне мистецтво у Музеї Корсаків. ФОТО

17 Грудня 2018

Текст: Анна МАНЮХІНА

Фото: Олеся САЄНКО

Журналіста та політичного оглядача Остапа Дроздова зі Львова дуже захопив Музей сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку.

Під час виступу на West Media Forum 2018 Остап Дроздов назвав музей Корсаків креативним, тому що в ньому не існує правил, повідомив «Район.in.ua».

«І для мене в мистецтві взагалі немає правил. Цим правилом є ти. Те, що ти хочеш, що ти мислиш, що ти уявляєш, що ти відчуваєш, воно і є правильним. У цьому абсолютно безправильному чи неправильному, в значенні без правил, просторі ми будемо говорити про професію, яка, на жаль, правилом зробила все найгірше, що в ній є», – поділився автор і ведучий політичної програми «Прямим текстом» Дроздов.Під час виступу журналіста на медіа-форумі його надихало кілька речей в музеї: велика умовна чорна стрілка, яка заглиблюється в землю та білий чоловік з проштрикнутою головою.

Для Дроздова, цей чоловік з проштиркнутою головою, як невдаха в професії, який сподівається, що там щось є. За словами політичного оглядача, розумні журналісти пізніше вкладають в цей отвір якийсь сенс, а нерозумні перетворюються на чорного пана з ціпком, який споглядає за болючим дійством, і це, напевно, наш глядач, якого ми зробили пасивним спостерігачем, якому потрібне все примітивне та просте.

«Цей простір є дуже натхненний. Мене проперло від того, що я побачив. Воно настільки наклалося на мої відчуття себе в професії, і професії в собі, що я хотів це розказати», – підсумував Остап Дроздов.1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter