«Луцьктепло» та міська лікарня отримають потужні генератори. ФОТО

23 Січня 2023

Луцька міська клінічна лікарня та котельні ДКП «Луцьктепло» отримають потужні генератори для роботи під час відсутності електропостачання.

Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук:

«Сьогодні до Луцька з офіційним візитом завітали представники Фламандського уряду Бельгії на чолі з Міністр-Президентом Яном Ямбоном. Вони приїхали в рамках реалізації проєкту співпраці з Бельгійським Червоним Хрестом Фландрії “Предмети допомоги для України”, що спрямований на закупівлю предметів допомоги для задоволення потреб населення та критичної інфраструктури у Волинській, Рівненській та Одеській областях.

Після ракетних атак агресора на енергетичні об’єкти України виникла велика потреба в генераторах. Вони майже недоступні на місцевому ринку, а в Європі придбати їх вкрай важко у зв’язку з великим попитом. Тому реалізація цього проєкту зосереджена на постачанні та встановлені потужних генераторів в Україні.

Перші з них вже в Україні. Луцьку дістанеться чотири. Один, потужністю 220 Квт, вже встановлено на КП “Луцькводоканал” для підсилення роботи свердловин у разі відсутності електропостачання. Решту встановлять у міській клінічній лікарні та на котельнях ДКП "Луцьктепло".

Висловив вдячність гостям за підтримку України та за допомогу, яку вони надали та продовжують надавати.

В умовах повномасштабного вторгнення російські атаки на українські об'єкти енергетики є складним та болючим для України елементом війни, а тому допомога наших партнерів та друзів дозволяє нам вистояти та перемогти».
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter