• банер чікос

Луцьком їздить «військово-повітряна» автівка. ФОТО

01 Червня 2020

Луцькі авіалюбителі поділилися світлинами автомобіля, який прикрашають аерографії за мотивами відомого радянського фільму про Велику вітчизняну війну.

Фотографії розмістили на сторінці «Організація Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ"/Луцький Аероклуб "Крила Волині"» у фейсбуці.

«Привокзальний район – це головний авіаційний осередок нашого рідного авіаційного міста Луцька, адже ще в 60-х роках минулого століття він розбудовувався виключно для військовослужбовців Військово-повітряних сил і Ракетних військ стратегічного призначення, які несли службу на Луцькому військовому аеродромі та ракетних базах, які дислокувались у лісах Волинського краю в Луцькому, Ківерцівському, Рожищенському, Локачинському та Горохівському районах, та членів їхніх сімей. І сьогодні в Привокзальному районі Луцька проживає величезна кількість відставних військових авіаторів і ракетників.

І автомобілі в Привокзальному районі м. Луцька також авіаційні! Як, наприклад, ось ця чорна красуня "Волга" ГАЗ-24 з нанесеною на неї аерографією на тематику безсмертного радянського кінофільму про радянських військових льотчиків часів Другої Світової війни "В бой идут одни "старики" авторства геніального українського кінорежисера Леоніда Федоровича Бикова.

Портрети самого легендарного "Маестро" – льотчика-винищувача, повітряного аса, командира другої "Співочої" авіаційної ескадрильї, капітана Військово-повітряних сил, героя-українця Олексія Титаренко у виконанні самого Леоніда Бикова та його механіка Макарича – геніального актора Олексія Макаровича Смірнова, бортова емблема з винищувача, на якому літав "Маестро", у вигляді нотного стана з нотами, дієзом та скрипковим ключем, зірочки, кількість яких відповідає кількості повітряних перемог "Маестро" над льотчиками Люфтваффе, крилаті фрази з даного кінофільму на кшталт "Будем жить!" і "Прикрой! Атакую!", та назва самого кінофільма "В бой идут одни "старики", а також силуети радянських і німецьких військових літаків часів Другої Світової війни, в тому числі, і легендарної "дев'ятки" - радянського винищувача Як-9, на якому літав "Маестро", і для якого його механік Макарич "штуцера выбил", а "девятка" тю-тю", нанесені на капоті, бортах і багажнику даного автомобіля, надають йому неповторного авіаційного колориту, роблять його справжньою авіаційною окрасою Привокзального району та красномовно дають зрозуміти, що авіація в нашому рідному авіаційному місті Луцьку завжди була, є та завжди "будет жить"!– Ну так что вы всё-таки видели?! Как же вы не заметили?! Мы же сегодня над моей Украиной дрались!
– А как тут заметишь? Те же поля, дороги, сёла.
– Э, нет! А воздух?! Другой! А небо?! Голубее! И земля зеленее! (с) Льотчик-винищувач, повітряний ас, капітан Військово-Повітряних Сил, Герой-Українець Олексій "Маестро" Титаренко».
3

Читати ще

Коментарі

атошнік

Даже биков казав що Таврія це Україна він вже тоді знав

Серж

Щось механик дуже на Гитлера схожий...

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter