Луцького ексдепутата позбавили водійських прав 

10 Березня 2021

Колишнього депутата Луцької міської ради Сергія Булу покарали за водіння у нетверезому стані.

Про це йдеться у постанові Луцького міськрайонного суду, пише ІА «Конкурент».

Так, 28 листопада 2020 року Булу зупинила поліція. Під час спілкування з ним патрульні зафіксували запах алкоголю із його порожнини рота, порушення мови та поведінку, що не відповідала обстановці. Порушник відмовився від огляду у медичному закладі. Це було зафіксовано у відповідному протоколі, складеному у присутності двох свідків.

Надалі Сергій Була п'ять разів не з'явився на судове засідання. Разом із цим його захисник Володимир Нарушевич 28 січня 2021-го подав клопотання про ознайомлення з матеріалами справи та підписався в повідомленні про призначення до розгляду на 4 лютого.

Проте 4 лютого вже інший адвокат Іван Ліпкевич взявся вивчати матеріали, тому розгляд було перенесено на 11 лютого. Потім адвокат ще тричі просив перенести справу через зайнятість у іншому провадженні. Своєю чергою обвинувачений 18 лютого подав клопотання про відкладення розгляду справи у зв'язку з перебуванням на листку непрацездатності. Проте в лікарняному не було зазначено первинного діагнозу.

На думку суду, вищевикладене свідчить про навмисне затягування розгляду, яке призведе до спливу строку притягнення особи до адміністративної відповідальності. Строк давності для притягнення до адмінвідповідальності (накладення адмінштрафу) становить 3 місяці з моменту вчинення. Зважаючи на те, що відповідний термін у цій справі збігав 28 лютого, вирок винесли 25-го без присутності Були.

У підсумку його визнали винним у керуванні транспортним засобом в нетверезому стані. Його позбавили права керування на один рік та призначили штраф в розмірі 10 200 гривень.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter