Луцький режисер працює над новою документальною стрічкою

16 Січня 2022

Луцький режисер Сергій Шараєвський працює над новим документальним фільмом. У фільмі йтиметься про репресії не християн в радянські часи. Як розповів «Суспільному» режисер, фільм планують згодом показати у кінотеатрах України.

Наразі команда, яка працює над стрічкою, оглядає локації для зйомок у Волинській області.

«Частина зйомок вже відбулася у Харкові, Києві, Одеській області. На Волині оглянули кілька локацій. Зупинилися на Володимирі-Волинському училищі. Воно дуже фактурне і підходить нам», – розповів режисер. З його слів, в училищі зніматимуть розстріл в'язнів у 1939 році.

До створення стрічки, каже Сергій Шараєвський, залучать кілька десятків акторів, зокрема і з волинських театрів, реконструкторів та істориків. Одну з наймасовіших сцен планують знімати у лісі.

«Хочемо задіяти більше 20 акторів. Це будуть зображені події 1940-х та початку 1950-х років», – додав режисер.

Ідея створення фільму виникла два роки тому, – каже режисер. На його думку, тема репресій не християн у радянські часи мало розкрита не лише у кінематографі, але й в офіційній історії.

«Ми зараз по крупинках збираємо факти. Хоче показати протистояння величезної тоталітарної атеїстичної машини проти звичайних людей», – зазначив Сергій Шараєвський.

Наразі стрічка готова на 50 %. Завершити фільм планують до кінця року, тоді ж зробити прем'єру. Зі слів режисера, також цього року команда планує розпочати роботу над другим сезоном документального серіалу "Українське підпілля на Волині", який режисер створює у співпраці із Суспільним мовником.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter