Луцький бренд створив нову підошву для взуття. ФОТО

24 Березня 2023

Луцький бренд взуття «ІКОС» створив нову підошву, яку назвали «Стохід».

Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів засновник бренду Іван Ковальчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗІБРАЛИ МАЙЖЕ 150 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ: У ЛУЦЬКУ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН. ФОТО

«Ця історія розпочалась 2 роки тому і сьогодні ми бачимо живе її втілення всупереч та "всупереч...".

Прийшовши до мене з ескізами, Іванка запропонувала: — Тато, давай зробимо власну підошву? Нам потрібна сучасна, молодіжна, двокомпонентна підошва. Наша підошва.

Ця ідея запалила Іванку, а відтак і мене. Її прагнення, наполегливість та саме бажання створити це привели нас до Одеси, де цією ідеєю перейнялись також Оксана Олегівна та Світлана Олександрівна — головна модельєрка взуттєвого дому "АС-СТЕП" та її замісниця.


Провівши два дні в Одесі ми провели чимало часу в спілкуванні. Обговорюючи кожну дрібницю. Адже, відповідальність наша ключова цінність, а прекрасні люди з "АС-СТЕП" цю цінність з нами розділяли. Гостинність взуттєвого дому "АС-СТЕП" на чолі з Олегом Миколайовичем дозволили нам заручитись їх підтримкою на шляху до омріяного результату.

Ми створили попередню форму підошви. Внесли корективи. Замовили остаточні форми і... почалась війна. Наші пріорітети змістились і почали створювати тактичне взуття. Та згодом, та сама ідея, повернулась з втіленням до нас в ІКОС. Ми створили цю колекцію, аби мати змогу продовжувати допомагати/донатити/створювати тактичне взуття та забезпечувати функціонал виробництва. І тому, ця підошва отримала додаткову цінність. Окрім підошви ми створили і власну зручну колодку, саме для нас — українців.


Ми назвали цю підошву на честь річки — ""Стохід". Стохід — це річка, біля якої я виріс. Звідти почалась і наша течія. І це ми закарбували на малюнку самої підошви. Поважаючи минуле та рідне, ми пливемо до нових підйомів та досягнень. "Хліб свій пускай по воді, бо по багатьох днях знов знайдеш його." Сьогодні, через втілення нашої нової колекції я його знайшов — у праці та таланті своєї доньки», – йдеться у дописі.
3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter