Гармидер ангар-stage отримав 100 тисяч на світлові та технічні пристрої

13 Травня 2020

Для сучасного мистецького простору «ГаРмИдЕр ангар-stage» (ГАS) закупили світлові та технічні пристрої завдяки Міжнародному Фонду «Відродження».

Під час кампанії збору коштів на платформі Спільнокошт команда ГАS назбирала 100 тисяч гривень на тепло, а Міжнародний Фонд «Відродження» підтримав проєктну заявку та подвоїв суму на світло, повідомляють організатори.

Кампанія зі збору коштів на Спільнокошті на розпочалася ще у 2019 році. За 40 днів тоді вдалося зібрати 100 тисяч гривень. До зборів долучилися відомі волинські діячі, бізнесмени, громадські активісти, журналісти та можновладці. Під час збору коштів організатори влаштувати флешмоб – фотографувалися біля знаменитих жовтих дверей мистецького простору та закликали підтримати коштами для встановлення опалювальних пристроїв.

Окрім цього, команда ГАS подала заявку та отримала позитивну відповідь від Міжнародного Фонду «Відродження» на подвоєння суми, яку зберуть на Спільнокошті.

Таким чином, мистецький простір отримав 100 тисяч гривень на світлове обладнання в рамках проєкту «Облаштування сучасного альтернативного інтеграційного мистецького простору "ГаРмИдЕр ангар-stage"».

«Сьогодні ми розпочали встановлення світла в ангарі. Звісно, дуже хочемо, щоб карантин закінчився, та ми розпочали приймати гостей та показали наше нове обладнання. Ми щиро дякуємо усім, хто підтримує нас і під час кампанії "Тепло і Світло", і репостами у фейсбуці, і відвідуванням заходів та подій! Віримо, що лише спільне творення простору зробить його ексклюзивним!», – розповіла керівниця сучасного альтернативного інтеграційного простору «ГаРмИдЕр ангар-stage» Ольга Валянік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КУЛЬТУРА БЕЗ КАРАНТИНУ: ЛУЦЬКІ ТЕАТРАЛИ ЗАПУСТИЛИ НЕЗВИЧАЙНИЙ ПРОЄКТ. ВІДЕО0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter