Луцькі татусі розповіли, як виховують своїх дітей. ФОТО

16 Червня 2019

Українці нарешті запровадили офіційно нове свято – День батька, яке відзначають сьогодні, в третю неділю червня.

Це свято відзначають у 80 країнах світу. А з'явилося воно в Америці 1909 року. Місіс Додд із міста Спокан виступила з ініціативою створення дня в році, коли б діти могли висловити подяку і шанування своїм дбайливим татусям. «Таблоїд Волині» вирішив поцікавитись у відомих волинських батьків, як вони виховують своїх дітей та проводять з ними час. А також колектив редакції вітає усіх татусів з їхнім святом!

Маркетолог Микола Жичук

Доньку Миколи Жичука звати Ніколь і його знайомство з дитиною розпочалось ще до її народження. Тоді в нагоді стали знання отримані на курсах для молодих батьків:

«Напевно, одну з найяскравіших емоцій в моєму житті викликав момент, коли після народження доньки в пологовому будинку її мені приносять та кладуть на груди, щоб в перші години після народження дитина могла обмінюватися мікроорганізмами з одним з батьків. У цій ролі був я. Знаходьте можливість проводити час разом. Це можуть бути спільні прогулянки, походи в зоопарк, дитячі майданчики та розважальні атракціони. Так як наша сім’я любить подорожувати – ми намагаємось брати доньку з собою. Не обов’язково везти дитину в Єгипет чи Турцію. На Західній Україні є купа цікавих місць. Ми з донькою відвідали старовинне містечко Остріг, меморіал. Найголовніше – це любов. Сприймайте дитину такою, якою вона є. Вона має свій власний характер, і, швидше за все, в майбутньому її цінності та погляди на життя будуть відрізнятися. Тому я розумію, що в доньки в майбутньому буде інше ставлення до моди, хобі, дозвілля, а її татуювання та місця для пірсингу будуть відрізнятися від моїх. Happy Father’s Day»

Підприємець Сергій Панас

Доньку Сергія Панаса звати Дарина, і він має свій підхід у вихованні дитини:

«Любов, спілкування, як з другом,терпіння, позитивний приклад,баланс критики, похвали і любов,любов і ще раз любов».

Лідер гумористичної команди "Замок Любарта" Назар Пащук

Семимісячного сина Назара Пащука звати Макар, який своєю появою допоміг татусеві багато чого переосмислити в житті:«За період коли він з'явився у моєму житті я зрозумів наступне: треба завжди вчасно міняти «Памперс», не забувати, що дитина хоче їсти , в питаннях стосовно дитини ЗАВЖДИ прислуховуватись до дружини, бо вона знає краще, ну і звісно ж завжди любити свою дитину».

Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк

Роман Романюк є щасливим батьком двох синів:«Діти – це наше відбраження. Не дарма ж кажуть, що потрібно виховувати не дітей, а, перш за все, себе. Діти приймають поведінку батьків, як правильну і гідну наслідування. Маючи двох синів, стараюся бути для них гідним прикладом чоловіка. Так, не завжди вистачає часу на те, аби більше його віддавати своїм дітям, але сподіваюся, що мені вдається компенсувати це спільним сімейним відпочинком, нечастим але активним і яскравим «хлопчачим» дозвіллям. Приємно бачити в синах частинку себе: трохи – у зовнішності, ще трохи – у наполегливості, активності, може, в дечому й впертості, спільних вподобаннях... Не просто сказати, що головне у вихованні дітей. У нашій сім'ї виховання - точно не дресура. Це старання показати всеможливу любов, підтримку і розуміння дітей. Звичайно, це жодним чином не означає вседозволеності. Розумна межа існує в усьому. Мабуть, все ж таки головне старатися виховати синів хорошими людьми, дати їм надійну підтримку і розуміння, що тато і мама – це друзі і що щасливі очі наших хлопчат– найдорожча річ у житті».

Директор луцького агентства інтернет-маркетингу Artefact.St Андрій Сірук

Сина Андрія Сірука звати Ярема, для якого батько намагається бути гідним прикладом для наслідування:

«Ми дитину не виховуємо, а ростимо, виховувати треба себе, батьки – найголовніший приклад для малечі. На мою думку, син має знати, що ми його любимо не зважаючи ні на що, і ми завжди на його стороні. Свої амбіціі (щодо дитини) треба прибрати подалі і не заважити синочку пізнавати світ і гармонійно розвиватись. Також варто гуляти з дитиною в будь-яку погоду. І головне: щасливі батьки – щасливі діти».

Депутат Волинської облради Михайло Імберовський

Михайло Імберовський має вже дорослу красуню-донечку, яку безмежно любить та оберігає:


«Вважаю, що у вихованні дітей найголовніше – це любов! Потрібно максимально її дітям дарувати! Друге, що важливо– це власний приклад! Потрібно самому жити так, яким би ти хотів бачити життя своєї дитини, прищеплювати дитині бажання жити за християнськими цінностями! Дуже важливим у вихованні є прищеплення такої риси, як працелюбність. Діти повинні розуміти, що успіх можливий лише коли багато працюєш, до того ж у всіх сферах: над собою, адже зміст життя полягає у постійному вдосконаленні, потрібно не припиняти вчитися. В Біблії написано, що Царство Боже зусиллями береться, так само, як і достойне і небідне життя. І на сам кінець я у своєму житті завжди повторюю своїй любій донечці, що щасливим життя буде лише тоді, коли старатимешся жити у гармонії, найперше з Богом, з батьками, жити люблячи усіх людей, природу і взагалі життя! Свою донечку і дружину безмежно люблю, а Богові дякую за те, що благословив мати це найвище у житті звання – бути БАТЬКОМ! З цим і вітаю усіх своїх друзів- батьків і усіх батьків у світі, адже саме завдяки батьківству продовжується життя на цій планеті!».

Голова Луцької РДА Тарас Яковлев

Тарас Яковлев має двох дітей – п’ятирічного сина та п’ятимісячну донечку:«Враховуючи, що меншій донці лише п’ять місяців, то основні зусилля щодо виховання лягають на старшого (п’ятирічного) сина. Данило – дуже жива, енергійна і гіперактивна дитина. Тому основна дилемма –знайти ту золоту середину, яка дозволить зберегти в ньому лідерські здібності, але не допустити втрати контролю. Зізнаюсь відверто, коли не мав дітей, то не думав, що це так складно. А враховуючи ті обставини, що це улюблений внук і мамин син, то поки виходить не ідеально. Однак, ми з дружиною стараємось і в процесі виховання відпрацювали для себе декілька правил, головні з яких: якщо хтось з нас прийняв рішення (покарати, заохотити, тощо) то другий обов’язково має підтримати. Якщо тато заборонив мультфільми – мама не має права дозволити, якщо мама відмовила в придбанні солодкого в магазині – тато не має права купити. Також стараємось пояснити сину, що ми для нього в першу чергу друзі, і про будь які проблеми, які його турбують, від може нам розповісти. Не знаю, чи вдасться нам таку модель побудувати, до того часу, коли він стане підлітком – але б дуже хотілося».

Шоумен Сергій Скулинець

Співак та шоумен Сергій Скулинець – тато двох дорослих синів-двійнят:

«Для батька головне – щоб діти його любили та поважали! Для батька діти повинні бути, як друзі і в нас так і є! Я можу з ними про все, що завгодно, поговорити. Вони в мене найкращі, талановиті та порядні діти».

Доктор економічних наук, професор ЛНТУ Тарас Божидарнік

Тарас Божидарнік – щасливий батько двох дітей: 17-річного сина Віктора та десятирічної доньки Емілії:

«Те, що буду мати сина і саме Віктора, знав ще далеко до одруження. Історію хотів би розповісти саме про нього. На днях веду з ним чергову бесіду про майбутнє, про сімейні цінності, про навчання, про обов'язки, про відносини вдома та за межами і кажу йому : «Повір, сину, ніхто в житті, на жаль, не буде так щиро бажати тобі щастя та успіхів, як батьки, а якщо навіть, не дай Бог прийдеться, то без секунди роздумів я віддам за тебе своє життя!». На що син без вагань відповів миттєво, що зробить це теж. Мене це дуже розчулило…

Щодо порад іншим батькам, то скажу, що головне - це поважати та любити дітей! Власним позитивним прикладом надихати до розвитку. Більше проводити з ними час, чути їх та підтримувати!».

Директор ТзОВ «Агенція медіа-технологій "СІД Інформ"» Ігор Денисевич

Не так давно Ігор Денисевич вдруге став батьком. Нині він щасливий тато двох дітей – трирічної Соломійки та семимісячного Данилка:

«Мої дітки – це найцінніше, що у мене є і заради чого я живу. Моїй доці Соломійці майже 4 роки. В такому віці головне бути уважним до дитини, якщо вона щось не розуміє, то потрібно пояснювати, інколи довго пояснювати й розповідати, чому варто робити так, а не так. Моєму синочку Данилку 7 місяців. В цьому віці все простіше. Головне, щоб він був нагодований. Виховувати його ще рано, бо всеодно він ще нічого не розуміє. Але в кожному віці дітки по-своєму цікаві та унікальні».

Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Олексій Веремійчик

Олексій Веремійчик – тато шестирічної дівчинки Аліси. На його думку, у стосунках з дітьми головне – бути чесними з ними:
«Головне з дитиною бути чесним і, незважаючи на складність ситуації, не спрощувати її неправдою, адже діти це дуже відчувають і відповідають взаємністю. Варто давати дитині робити вибір і не руйнувати її загострене почуття справедливості, адже саме в дитинстві воно найяскравіше проявляється. Мати спільне хобі це взагалі супер ( зацікавити в своєму, або полюбити її хобі)».

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

9

Читати ще

Коментарі

Ігор

Хто ці всі люди?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter