Луцькі студенти приєдналися до флешмобу «Jump Squats». ФОТО

20 Вересня 2019

Щороку 20 вересня в Україні відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Цього дня по всій Україні проводиться спортивно-масовий флешмоб «Jump Squats». Студенти, викладачі, працівники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки також долучилися до святкування, інформує відділ звʼязків із громадськістю СНУ.

Спортивне дійство, яке проходило на стадіоні вишу «Спортивне ядро» розпочалося зі спільного виконання Гімну України. Потому з вітальними та настановчими словами виступив ректор Лесиного університету Ігор Коцан, який зазначив, що формула успіху – це здоровий спосіб життя. Ігор Ярославович закликав молодь робити ранкові пробіжки, по максимуму використовувати спортивні майданчики, тренажерні зали, адже найцінніше – це здоровʼя.

«18 вересня пішов з життя доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної роботи та педагогіки вищої школи СНУ імені Лесі Українки Петро Миколайович Гусак. Це велика втрата для університету, педагогічної спільноти. Прошу присутніх вшанувати памʼять науковця хвилиною мовчання», – додав ректор.

У своїй промові начальник ВО відділення філії з фізичного виховання та спорту КФВС МОН України Олександр Манахін повідомив, що центром святкових подій сьогодні стане Полтава. Там відбудеться нагородження переможців та призерів Зимової Універсіади України, XІV Літньої Універсіади України, а також буде даний старт XV Літньої Універсіади України 2019–2020 років.

Перед учасниками флешмобу виступив гравець баскетбольної команди «Старий Луцьк–Університет» Дмитро Швагринський, який мовив:

«Здоровʼя – запорука нашого успіху! Займайтеся спортом!».

Насамкінець запросив уболівальників на товариський поєдинок проти принципового суперника – БК «Рівне2». Матч відбудеться 21 вересня о 19.00 в обласній ДЮСШ.

Після офіційної частини спортивне свято продовжилося флешмобом «Jump Squats», виступами кращих студентських команд Лесиного університету з футболу, волейболу та баскетболу тощо.


0

Читати ще

Коментарі

Читач

Університет не "Лесин", він їй не належить, а імені Лесі Українки!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter