Луцькі лицарі привезли перемоги з турніру в Тустані. ФОТО

05 Серпня 2019

Спортсмени клубу середньовічного бою «Айна Бера Луцьк» вибороли призові місця на турнірі фестивалю середньовічної культури «Ту Стань!».

Фестиваль відбувався з 2 по 4 серпня біля підніжжя руїн наскельного міста-фортеці Тустань – вже 14 років тут відтворюють добу Галицько-Волинського Князівства.

Окрім традиційних співів, танців, середньовічної кухні та забав, на гостей фестивалю чекав справжнісінький лицарський турнір. Бійці з Луцька також взяли в ньому участь.

У номінації «професійні поєдинки» переміг чинний чемпіон світу зі середньовічного бою за версією IMCF у масових номінаціях Володимир Поліщук. «Бронзу» у цій номінації забрав юний лучанин Борис Робак.

У номінації «щит-меч» друге місце – за Ярославом Капустинським, а третє – за Володимиром Поліщуком.

Лучанка Тетяна Жовтобрух вперше була на цьому фестивалі, хоча раніше й бувала на подібних. За її словами, цей фест був наймасштабніший з усіх, що вона відвідувала.

«Мене дуже вразив театралізований нічний штурм фортеці. Це було неймовірно. Величезна кількість людей була залучена до цього. Усі були з факелами та зброєю, фортецю штурмували лицарі, які намагалися вибити ворота, а за ними були лучники, які запускали в небо сотні вогняних стріл. У дерев’яній фортеці також були воїни, які оборонялися. Все ж вони вистояли під натиском «загарбників», і фортецю не захопили», – розповіла вона.


Очільник луцького клубу «Айна Бера» Сергій Ващук теж поділився своїми враженнями:

На «Ту Стань!» їхали як загартовані в багатьох боях лицарі, так і новачки. Однак, усі проявили себе гідно. Фестиваль був насиченим як лицарською програмою, так і розважальною. Кожен зміг знайти чим зайнятися. Було багато цікавих середньовічних локацій і забав».1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter