Луцькі «лицарі», які привезли додому золото і срібло, навчать дітей битися на мечах і стріляти з лука

24 Травня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Лучани здобули числені перемоги на Чемпіонаті світу з середньовічного бою IMCF 2019 World medieval combat Championship та планують провести у місті фестиваль «Доблесть віків. SOFT».

Клуб середньовічного бою «Айна Бера Луцьк» на прес-конференції, яка відбулась 24 травня, оголосив список лучан, які увійшли у склад Національної збірної України зі середньовічного бою. Подія супроводжувалась «завойовницькими» планами стосовно майбутніх турнірів європейського та всеукраїнського рівнів.

Чемпіонат IMCF 2019 World medieval combat Championship проводили в Україні вперше з 16 по 19 травня. Місцем проведення обрали Древній Київ у Князівстві «Київська Русь» (Київська область, Обухівський район, село Копачів).

«Це були запеклі поєдинки між командами з 29 країн світу», – запевнили організатори прес-конференції.

Лучани взяли участь у всіх масових номінаціях та пройшли три етапи відбору: Всеукраїнський турнір «Зов Героїв», боротьбу за кубок України «Середньовічний Лучецьк» та міжнародний турнір «Зов Героїв-2».

Всі етапи чемпіонату відбувались під пекучим сонцем, але наші спортсмени запевнили: «Ми не ржавіли». За результатами змагань «айнаберівці» принесли 4 «золота» у всіх чоловічих номінаціях, 3 «срібла» у масовій жіночій та отримали загальнокомандне перше місце.

• І місце у складі української команди в боях «5 на 5» виборов Роман Жовтобрух
• І місце у складі української команди в боях «10 на 10» посіли Сергій Ващук, Володимир Поліщук, Юрій Панчук
• І місце у складі української команди в боях «16 на 16» взяли Андрій Борщ, Максим Ващук, Богдан Жовтобрух

• ІІ місце у складі жіночої української команди в боях «3 на 3» посіла Каріна Дикса


Важливою подією має стати сімейно-спортивний фестиваль для дітей від 6 до 16 років «Доблесть віків. SOFT», який організовує клуб середньовічного бою «Айна Бера Луцьк» на території замку Любарта 8 червня. На учасників та гостей фесту чекають різноманітні сюрпризи та безкоштовні атракції: стрільба з лука та арбалета, арчер-тег та тематичні настільні ігри. Буде тут і «костюмерна» зона, де можна буде знайти одяг для дітей та дорослих стилізованих в середньовічному стилі. Також на гостей чекатимуть смачна кухня, батути та аквагрим.

Але найголовніше – тут відбудеться турнір з бою на мечах серед дітей. Учасників розділять на дві частини: досвічених у мечевому бої і тих, хто вперше захоче заявитися. Увага: аби взяти участь у турнірі, потрібно мати дозвіл від батьків та присутність когось з дорослих. Реєстрація на турнір триває до 5 червня включно за посиланням.

Ввечері для гостей та учасників турніру запалить масштабне фаєр-шоу.

«Ми створили цей фестиваль, щоб зацікавити дітей. Також тут будуть проводитись різні екскурсії для малюків в двох напрямках – Замок-вежа та містичне підземелля Луцького замку. Приходьте відпочити!», – закликали організатори фестивалю.
2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter