Луцьке подружжя креативно допомагає долати безсоння

22 Липня 2020

Цікавий спосіб подолання безсоння пропонує луцьке подружжя Марини Ковальчук і Сергія Яковлєва. Вони запустили канал аудіоказок для кращого засинання.

Про це пише «Конкурент».

Подружжя створило проєкт у розпал карантину. Як зазначили творці, спершу казки були орієнтовані на похресників, але згодом аудиторія слухачів почала збільшуватися.

Каналів з аудіоказками чимало, проте родзинка луцького – медитативний тон, завдяки якому діти заспокоюються і засинають, розповідає Марина Ковальчук. Спершу, каже, не любила свій голос, проте якось похресниця сказала, що під Маринині казки може заснути хоч би й під столом. Так «Казки Засинайки» зажили на повну.

«Казки Засинайки» – абсолютно волонтерський проєкт і не має жодної фінансової підтримки. Як розповів Сергій, казки «народжуються» у коморі, адже там немає сторонніх звуків. Згодом аудіо обробляють і підшуковують ілюстрацію. Це, звісно, займає час, проте запит на казки є. Отож, на меті – наповнювати й розвивати канал і надалі. Творці «Казок Засинайок» планують у найближчому майбутньому зібрати щонайменше тисячу підписників.

Послухати казки від луцького подружжя можна у ютубі.

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter