Луцькі журналістки влаштували фотосесію для трьох «демонят». ФОТО

23 Вересня 2020

Журналістки Людмила Роспопа та Віта Сахнік влаштували фотосесію для трьох пухнастиків – кошенят, яких вони врятували більше ніж тиждень тому. Зараз для цих «демонят», як їх мило називають лучанки, шукають люблячих господарів.

Фото зі зйомки Люда надіслала «Таблоїду Волині». Зворушливу історію пухнастиків можна прочитати в наступному дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СОННІ ЄНОТИ ТА СУМНІ ВІСЛЮКИ: ОСІННІЙ НАСТРІЙ ЛУЦЬКОГО ЗООПАРКУ. ФОТО

«Їх було четверо, як заведено казати.

Чотири темні кошенята – як чотири пухнасті вершники апокаліпсису вибігли одного осіннього ранку просто під колеса наших з Вітою велосипедів.

Малюки підбігли до нас, терлися об ноги, чіплялися своїми маленькими кігтиками за наш одяг так міцно, що здавалося, не у штани вони вчепилися, а в саме життя.

Це не найкрасивіші котики, яких вам доводилося бачити. Відверто кажучи, між собою ми називаємо їх демонятами. За надмірну активність, вибіркову чорність і дивну легеньку пухнастість.

Я бачила у своєму житті дуже багато котів. Але таких наполегливих, цілеспрямованих і впевнених у собі малих бачу вперше.

Вони твердо вирішили жити. І вони маленькими лапками вибороли собі це право. Одна кішка уже знайшла свій дім і свою людину. Лишилося троє бешкетників: два хлопці й дівчинка. Їдять майже все, на лоток ходять, до рук ідуть, навіть коли не кличеш.

Візьміть собі одне). Ваше життя точно не буде, як раніше)».

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter