Луцьк прийматиме волонтерів з усієї України у проекті «БУР»

11 Квітня 2019

Луцьк став одним із з 15 населених пунктів, що прийматимуть у себе проект "Будуємо Україну Разом".

З ініціативи департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради 2018 року подали конкурсну заявку, пізніше працівники департаменту спільно з місцевою командою взяли участь у відбірковому фіналі міст та здобули остаточну перемогу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЛУЦЬК ЗМАГАЄТЬСЯ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРИЙНЯТИ ВОЛОНТЕРІВ З УСІЄЇ УКРАЇНИ В ПРОЕКТІ «БУР». ФОТО

Волонтерський табір у Луцьку відбудеться 2-16 червня цього року. Основна локація – майбутній міський молодіжний центр на території колишнього іподрому, зокрема планується облаштування прибудинкової території з вуличними меблями та модульними конструкціями. Також в межах проекту волонтери допомагатимуть трьом родинам покращити їхні житлові умови.

Члени луцької ініціативної групи відвідали підготовчий тренінг у Львові для майбутніх організаторів таборів, де обговорили наступні кроки реалізації проекту. За декілька тижнів розпочнеться набір волонтерів з усієї України для БУР-таборів. Долучитись до участі в табору зможе і молодь із Луцька. В програмі табору, окрім ремонтно-відновлювальних робіт, планується проведення ряду заходів спільно з місцевою молоддю.

Проект «Будуємо Україну Разом» реалізовується ГО «Львівська освітня фундація», а табір у Луцьку буде втілювати департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради спільно з місцевою молоддю за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Координаторка табору у Луцьку – Ірина Полєтуха.

Довідково. Головною метою табору БУР є сприяння позитивним зрушенням у суспільстві через активізацію людей та залучення їх до розбудови власної громади, налагодження співпраці з місцевою владою та бізнесом та формування позитивного іміджу населеного пункту.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter